nasiona marihuany

Ciąg dalszy

Wyszukiwarka Forumowa:

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
JA to chyba będę miał wiecznie problem w glebie. Opiszę problem:
A więc, tydzień temu zrobiłem panią prysznic, przelałem je wodą, ożyły wszystko pięknie ładnie, wczoraj zaglądam widzę że wszystko takie oklapnięte( nie mam zdjęć) i z czerwonymi łodygami przy liściach, więc zerkam na tabele z deficytami i widzę że prawdopodobnie brak w NPK, no to przygotowałem 1L pożywki a w niej 2,5ml TNT Complex, 2,5ml Root Complex i 2ml PowerZyme. Każda z roślin dostała po 0,3 na łeb, i teraz nie wiem czy poczekać, dać im czas parę dni aż się ogarną, czy znowu im zrobić prysznic. Już nawet mam myśli czy by ich nie przełożyć do wody, gdyż pierwsza uprawa jaką miałem była w wodzie, i nie miałem tyle problemów co z glebą na takim etapie :crazy: Trochę by dochodziły do siebie... Co radzicie? Albo coś innego na to miało wpływ? Ph roztworu było w granicy 7





z góry dziękuje i przepraszam, ale takich postów może być więcej w przyszłości ;/(oby nie)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Najprawdopodobniej przelałeś rośliny po czym dolales im jeszcze wody z nawozami. :freak2:

W jakim celu robiłeś ten 'prysznic'? Daj im spokój, niech sobie rosną, im mniej kombinujesz tym lepiej.
Przesusz podłoże, ukrec jakąś herbatkę albo pidlej biohumusem jak gleba przeschnie, bo pewnie zabiles florę powodzią.Niedobory wyskoczył bo korzenie niie maja tlenu który potrzebny jest do transportu substancji odżywczych z podłoża i zaczęły wyjadac z liści. ;)

A i lej sama wodę bo czarne jak mój ku**s są, widać że nie zalujesz nawozów, teraz to jeszcze zbuforuja, ale na flo zaczną się cyrki.
 
Ostatnia edycja:

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3







Ale i tak dorzucę fotki inne jeszcze. Do tego zauważyłem, że przy otworach jakie są w doniczce taka biała pleśń? się robi...
Póki co zostawię, nic nie ruszam. No właśnie w celu takim, bo własnie przenawoziłem prawdopodobnie.. bo w tamtym tyg też taka oklapnięta i w ogóle.. przez to miały prysznic, i ożyły, po tym prysznicu parę dni było git, i znów oklapły więc kurde no polałem, i chyba z***ałem. Dobra, póki co zostawiam je w spokoju. Dzięki za odpowiedź szybką [MENTION=35010]Zulisco[/MENTION]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół