nasiona marihuany

handel w internecie

Wyszukiwarka Forumowa:

GealindKO

New member
Rejestracja
Wrz 28, 2019
Postów
3
Buchów
0
Czy Waszym zdaniem prowadzenie sklepu internetowego ma więcej sensu od wynajmowania stacjonarnego lokalu?
Ja akurat z nieco innej branży (mebelki :p) ale podejrzewam że Wy znacie się na tych całych platformach sprzedażowych... Chodzi mi po głowie pomysł, żeby zacząć sprzedawać przez internet i zastanawiam się, od czego właściwie należałoby zacząć - jakieś pomysły, porady:joker:?
Kreatywności na pewno Wam nie brakuje!
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Czy Waszym zdaniem prowadzenie sklepu internetowego ma więcej sensu od wynajmowania stacjonarnego lokalu?
Ja akurat z nieco innej branży (mebelki :p) ale podejrzewam że Wy znacie się na tych całych platformach sprzedażowych... Chodzi mi po głowie pomysł, żeby zacząć sprzedawać przez internet i zastanawiam się, od czego właściwie należałoby zacząć - jakieś pomysły, porady:joker:?
Kreatywności na pewno Wam nie brakuje!

Sprzedając towary wielkogabarytowe (meble) i tak musisz mieć magazyn a skoro i tak poniesiesz koszta to dlaczego nie zrobić tam od razu sklepu? Od czego zależy zacząć sprzedaż? Od tego co zawsze w sprzedaży, od marketingu - ale jako tako że to meble to na początek zdecydowanie polecam rynek lokalny i gdy twoje meble okażą się dobre (jeżeli klienci tak ocenią i zadziała marketing szeptany) to możesz ruszać w e-commerce. Weź pod uwagę to że mebli nie zmienia się 3 razy w roku i z mojego punktu widzenia to przede wszystkim doświadczenie na rynku jest ważne w tej branży. Przy meblach jeszcze ważne jest jakie usługi do tego dodasz w dobrych cenach (transport, wniesienie czy nawet montaż u klienta).

Kupiłbyś meble do kuchni od firmy której nikt nie zna i nie ma żadnej rekomendacji?
 

GealindKO

New member
Rejestracja
Wrz 28, 2019
Postów
3
Buchów
0
Czy Waszym zdaniem prowadzenie sklepu internetowego ma więcej sensu od wynajmowania stacjonarnego lokalu?
Ja akurat z nieco innej branży (mebelki :p) ale podejrzewam że Wy znacie się na tych całych platformach sprzedażowych... Chodzi mi po głowie pomysł, żeby zacząć sprzedawać przez internet i zastanawiam się, od czego właściwie należałoby zacząć - jakieś pomysły, porady:joker:? Czy promocja w Google ADS jest warta cenny? - https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/cennik/ Znalazłem ofertę która może wydaje się na ten moment sensowa.
Kreatywności na pewno Wam nie brakuje!

Eustachy - No masz w pełni racje :) niestety wygoda klient jest tutaj najważniejsza;/ a meble to kłopotliwa sprawa na dalsze odległości. Najlepiej zacząć od biznes lokalnego i to pokaże możliwości.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół