nasiona marihuany

[600W HPS][180X275X220] Pierwszy raz organik, BioTabs

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Przepraszam ale nie rozumiem.

Jest namiot 120x120 a w nim 9 roślin, wegetacja trwa 25-30 dni, i roślina stoi pod lampą hps 600w a do okoła niej są inne rośliny., i daje 60g ładnych grubych topów. A teraz tak, jest namiot dużo większy powierzchnia 5m2 i jest w nim roślina która stoji pod lampą (nie w rogu gdzieś tylko pod lampą) weg 25-30 dni, i dookoła nie ma innych roślin, jest tylko wolna przestrzeń, dlaczego topy miały by być małe? Nie kumam tego, ja bym pomyślał że topy będą większe bo z boku nie zasłaniają inne rośliny, nie ma ścisku, roślina rośnie swobodnie..
?

Ale ja mówię o sytuacji gdy pomieszczenie jest całe wypełnione krzakami, a nie stoi jeden krzak pod lampą w growroomie.
 

Rejs

Banned
Rejestracja
Lis 13, 2019
Postów
17
Buchów
0
Ale ja mówię o sytuacji gdy pomieszczenie jest całe wypełnione krzakami, a nie stoi jeden krzak pod lampą w growroomie.

No właśnie... A on niema pomieszczenia wypełnionego krzakami tylko 4 rośliny. Przecież może jechać na tych 5 metrach z 4 roślinami nawet pod lampą 150w, nie trzeba całego pomieszczenia wypełniać roślinami. Jeśli ma miejsce i mu nie przeszkadza duży namiot to po co kisić rośliny jedna koło drugiej. Więcej wolnego miejsca dookoła roślin to mniejsze problemy z wilgotnością, temperaturą itp.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół