nasiona marihuany

6 panienek: 3 x auto mazar od Dinafem, 3x Purple Queen od RQS. Mars hydro PRO II i Mars Hydro 48, box 2x 0,36m2

Wyszukiwarka Forumowa:

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Twojej konkretnie nabite planciory pod burdelowymi swiatelkami tez sie ladnie prezentuja;)
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Dobra nie było na co czekać, a młode też muszą mieć swój dom. Ostatnia z sezonów ścięta. Purple Queen. Roślina ładnie nabita, aczkolwiek nie do końca rozwinięta, liście zielone jak na wegu lub początkiem flo. Nie wiem czym to mogło być spowodowane.... Mokrego wyszło 180, czyli jakieś 40 suchego, wcześniej ściąlem drugą PQ i tam wyszło jeszcze mniej bo 30g. Słabiutko ilościowo, ale jakość pierwszorzędna. Wbija w kanapę, mocny high. Ja nie jestem jakimś koneserem, ale znajomki już się drugiej partii doczekać nie mogą ;)



Zobaczcie ile liści



kropelki

 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Jeden mazar ścięty, mokrego około 320g. Topy dość luźne, mocno liściaste





 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Dlaczego mój wątek został przeniesiony do zakończonych??? Jeszcze jedna panna rośnie a ja nie pisałem bze zakończyłem relację...

---------- Post Zaktualizowany 23:33 ---------- Data pierwszego postu 23:31 ----------

 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Hehe, ah te mody, widzo scietego krzaka to od razu do zakonczonych. :crazy:
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Dzięki żulku. Ten krzak coś dojść nie może;) jak zakończę relke na pewno poinformuję. Pozdrawiam
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Dzień 120!!!! W sumie mógłbym ją ściąć, ale póki młode jeszcze nie urosły to niech sobie jeszcze puchnie

 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Kolejna porcja fotek, łodygi już się uginają, musiałem drutami powzmazniac :) ale ***ana ciągle puchnie, a zapach ma typowy kościół







 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Ciśniesz ją w opór aż wszystko wyssie ? ;) Ale Młody roz***ałeś z tym kościołem hahaha :D

P.S: Dopiero co sobie przyk***iłem i nie mogę ze śmiechu :D
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Hahah no bez kitu ***ie jak kadzidło kościelne hahah cisnę ją aż przestaną bsie białe włosy pokazywać
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Dobra, roślina już się gięła, topy może jeszcze by napuchły, ale u młodych zaraz będę zmieniał fotoperiod i trzeba było ciąć ;)
Ku mojemu zaskoczeniu wyszło niespełna 0,5 kg mokrego z jednej rośliny ;) a dokładnie 440g. Po wysuszeniu będzie około 100g z jednej rośliny więc prawie pobiję swój rekord:) no ale zobaczymy, aż temat wyschnie...





 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
pesymistycznie przyjmując przelicznik 4/1 to musi być ponad stówka. :wed:
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Temat wysuszony, a teraz słoik. Wyszło 98g z jednego krzaka, rekord nie został pobity.







Green poison 30g
Purple Queen 25g
Purple Queen 40g
Amnezja XXL automat 40g
Mazar automat 75g
Mazar automat 98g

W sumie około 300 g

Automaty luźne i mało żywiczne, za to sporo ilościowo, temat nie sponiewiera tak jak sezony. Sezonów wyszło niewiele natomiast jak to sezony dużo mocniejsze od auto.

Dziękuję za uwagę, komentarze, doping i buchy. Zapraszam do nowej relki. Pozdro dla Was.

P.S. można przenieść do zakończonych;)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół