nasiona marihuany

[AF] [600W HPS ] [1.44m2] [BubbleGumAuto x5/ BlueCheseAuto x5 /WitheWidowAuto 2x / No Name 1x ) ]

Wyszukiwarka Forumowa:

Korki

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2016
Postów
74
Buchów
0
Witam

Zacznę fotorelacje lecz nie od początku ... Są 2 boxy także zaczynamy :

Ogród pierwszy:

Pestki: BubbleGumAuto x5/ BlueCheseAuto x5 /White WidowAuto 2x / No Name 1x
Box: 120x120x200

Swiatlo: HPS
sunstar 600W

Zasilacz :ELEKTROX, REGULACJĄ, SUPER LUMEN

Fotoperiod: 18/6

Wlot: pasywny + wentylator kanałowy
Wylot: Prima Klima PK160 TEMP CONTROL 800m3/h
Doniczki: 11l

Mieszak:
Multi Fan Turbo 3 biegi 35W

Filtr: brak
Trening: LST

Medium: CannaTerra profesional

Nawozy: CannaTerra-Flores,Boost , z początku rootbastic

Ogród drugi :


Pestki: White Widow, 3xBlueChesee
Box: 70x40x160

Swiatlo: HPS
250w nie pamietam z czego .

Fotoperiod: 18/6

Wlot: wentylator kanałowy fi 125m3
Wylot:
wentylator kanałowy fi 125m3
Doniczki: 11l

Mieszak:
Wentylator mieszający PROFAN 5W

Filtr: brak
Trening: LST

Medium: CannaTerra profesional

Nawozy: CannaTerra-Flores,Boost , z początku rootbastic.

​Chyba nie pominąłem niczego,jesli tak po prawcie mnie !

Ogród nr 1 wystartował 11 października. Nie było z nim żadnych problemów od początku i niech tak zostanie !
Troszku o dawkowaniu Ogrodu nr 1 - pierwszy nawóz poleciał w jakimś 3tyg była to 1 dawka terra wega według zaleceń producenta. Później bodajże 2 podlania wodą i zacząłem nawozy na flo zaczynając od 1/3 dawki zalecanego przed producenta. Podlewane są na przemian raz czysta raz kolorowa woda : ) Ogór nr 2 wystartował ok 4 października... I z tym była jaja od początku pierwszy raz uprawiam na takiej powierzchni... Nie ukrywam myślałem ze będzie łatwiej niż taki duży ogarnąć a jednak byłem w błędzie :|. Co do dawkowanie ogrodu nr 2 to tak samo jak w pierwszym 1 .

Troche poje^^^ kolejności ogrodów bo 1 powinien być 2 i na odwrót ale niech już tak zostanie .

Kilka Zdjęć z ogrodu nr 1. 26.11.12





Fotki z dzisiaj









Jak myślicie do świąt dojdą ? Bo ja wątpię w to ...
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Czemu nie masz tego winga naciągniętego ? Tracisz dużo światła... No i jak na 600W to wygląda że masz sporo za blisko tą lampę, powinna być 50-60cm od szczytów.
 

Korki

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2016
Postów
74
Buchów
0
Była za nisko, fakt! Teraz jest ok 50cm nad szczytami. Dziś został wyżej dany odbłyśnik.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
A czemu nie jest naciągnięty linkami ?
 

Korki

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2016
Postów
74
Buchów
0
A czemu nie jest naciągnięty linkami ?
Jest naciągnięty, wyciągnąłem rzeczy z boxa bo zauważyłem że mam gościa myszke. I założyłem jeszcze go jak robiłem zdjęcia. Trochę chore kupić wings i nie wykorzystać go.
 

Korki

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2016
Postów
74
Buchów
0
UP 59 dzień.

Siemaka !

Czas wrzucić parę zdjęć!

Growbox nr 2 zakończył swój batalion ... Ciągłe problemy z temperatura, albo za wysoka albo za niska. Rośliny żyły w ciągłym stresie tak jak i ja ... Postanowiłem zakończyć i skupić się na pierwszym. Wyschnie wszystko, to wrzucę parę zdjęć i wynik. Zakończyło sie wszystko w ok. 66 dniu.

Prosił bym o Administracje o usuniecie z nazwy hps250 i powierzchni. Jeśli nie przeszkadza niech zostanie. Sorrki za problem

W pierwszym wszystko leci jak należy !











 

Korki

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2016
Postów
74
Buchów
0
Siemano, panowie chciałem zrobić upa ale nie mogę wrzucić kilku zdjęć na raz, tylko pojedynczo wie kto do co chodzi? Aktualizacje Adobe mam a nie działa. Wieczoren spróbuję wrzucić upka
 

Korki

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2016
Postów
74
Buchów
0
Siemano !
Czas na małego upa !

Roslina maja 71 Dni . Mama nadzieje ze jeszcze trochę i będzie wszystko gotowe .

Czas na kilka zdjęć















Jak ile im jeszcze zostało ? Według zalecę procenta do 60 dni a tu już leci 71 ...
 
Ostatnia edycja:

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Wg producenta to 60 dni, ale 60 kwitnieniai i nie całkowitego czasu życia. Ile wegowałeś? To sobie odejmij od 71 dni.
Też nie warto wierzyć producentowi, w rzeczywistości przeważnie zawsze wychodzi to dłużej.
 

Korki

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2016
Postów
74
Buchów
0
Witam wszystkich tutaj zgromadzonych . Przyszedł czas zakończyć projekt. Waga końcowa ok 500g. Mial byc up po drodze, ale wypadł mi wyjazd no i nie było czasu. Następnym razem postaram bardziej schludnie to zrobić .






















 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół