nasiona marihuany

Jeziora de l'Eau d'Heure

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Guest

Guest
Na wszystkich jeziorach l'Eau d'Heure pwystarcza pozwolenie wykupione na poczcie za około 14euro na część
Wlońską tu masz namiary na jeziorka i ich strony www

Kod:
www.forumwedkarskie.net/jeziora-w-belgii-vt62.htm
 

PeyPey

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2009
Postów
1,635
Buchów
0
Byłeś już tam kiedyś? Są jakieś dzikie miejscówki ...gdzieś od jakiegoś pola może lasku. Bo to, co tu wrzuciłeś, to jakiś raczej ośrodek...i pewnie mega, kosmiczne ceny za wszystko.
Kawałek drogi do tego mam i pewnie na cały weekend, musiał bym śmignąć.
 

PeyPey

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2009
Postów
1,635
Buchów
0
He. Już to zrobiłem...same kurorty ...ale w sumie jak wszędzie. Motorówki, żaglówki i inne dziadostwo. Jakaś strefa ciszy, czy coś takiego, by się przydało.
miałem jeszce mapkę w których miejscach moznma wedkowac a wktórych nie w których mozna na lodzi itp ale gdzieś zgubiłem
Ech...

Może kiedyś podskoczę obcykać ...na razie, poczekam na twoją relację;).
Pozdro!
 
G

Guest

Guest
dla motorówek i wedkowania z łódki sa wyznaczone jeziorka na dwóch chyba jest strefa ciszy
na grilla są fajne miejscówki ;]
 

PeyPey

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2009
Postów
1,635
Buchów
0
dla motorówek i wedkowania z łódki sa wyznaczone jeziorka na dwóch chyba jest strefa ciszy
To co? Tam gdzie strefa ciszy, to wędkować z łódki nie można? Raczej na silniku pływać nie wolno.
ku**a! Żeby to było bliżej.
na grilla są fajne miejscówki
I o to biega. Tyle żeby nie były, jakieś ku**a prywatne... coby nie bulić za miejscówkę i rozbicie namiotu.
Oblukaj teren i porób duuużo fotek:-D
Pozdro!
 
G

Guest

Guest
hehe narazie tam sie nie wybieram bo niebede miał czasu dopiero za 2 tyg ... a za miejscówki sie nie placi bo widzialem kilku wedkarzy z namiotami na nocki na karpie ;]

no najgorzej ze to tak daleko bo 80km
 
G

Guest

Guest
ale znalazlem wczśniejsze fotki

jakie ryby występują


mapa dozwolonego połowu



zaporówka l'Eau d'Heure









Zaporówka Fernoval











Zaporówka Falemprise








 

PeyPey

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2009
Postów
1,635
Buchów
0
Ciekaw jestem, jak właśnie wygląda sprawa z zarybieniami tych zbiorników. No, a rybki w większości trafiają pewnie do wody, a nie do wora.
Coraz bardziej mnie to jara! Jak bym widział, nasze polskie, mazurskie jeziorka:-D.
 
G

Guest

Guest
jak ostatnio bylem byly wywieszone stany zarybien mialem zrobic fotke ale zapomnialem
 

PeyPey

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2009
Postów
1,635
Buchów
0
Jak tam Admin, byłeś już na de l'Eau d'Heure ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół