nasiona marihuany

60x60x160 hps250

Wyszukiwarka Forumowa:

Bieszczad

New member
Rejestracja
Gru 3, 2019
Postów
4
Buchów
0
Witam. Jestem nowy i mam pytanie. Gdyż nie wiem czy nie popełniłem błędu.Napalilem się troszkę na groweboxa i nie myśląc zamówiłem gotowy zestaw na allegro i mam teraz delikatne obawy czy nie będzie przypadły?? Może wiecie czy da się wpaść przez takie coś??
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Witam. Jestem nowy i mam pytanie. Gdyż nie wiem czy nie popełniłem błędu.Napalilem się troszkę na groweboxa i nie myśląc zamówiłem gotowy zestaw na allegro i mam teraz delikatne obawy czy nie będzie przypadły?? Może wiecie czy da się wpaść przez takie coś??

To loteria, nie słyszałem żeby ktoś miał przypal przez ale... Tam też są pewne sklepy, które ogłaszają się tutaj. Najlepiej jednak korzystać z tych sprawdzonych sklepów, które są polecane na forum, wtedy masz 100% pewności. ;) Poza tym nie ten dział mistrzu.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Ogolnie to nie schizuj, tez zamawiając mam zawsze obawy i rzadko korzystam ze swojego adresu jesli chodzi grow. Kupuje tylko jakies pie****y typu nawozy i akcesoria bo zazwyczaj zamawiam na magazyn. Chociaz pierwszy caly komplet do grow zamowilem na swoj adres i bylem pelen obaw. Minelo prawie 2 lata i cisza, jak wspomnialem czasem zamawiam jakas pie***le ukierunkowana w ogrodnictwo i jest ok. Na przyszlosc zamawiaj tylko na kogos adres badz paczkomat i korzystaj ze sklepow zaufanych i polecanych na forum.
 

Bieszczad

New member
Rejestracja
Gru 3, 2019
Postów
4
Buchów
0
Przepraszam już wiem że nie powinienem tu pytać ale zauważyłem że sprzedawca ma sklep elemeledutki.pl zna ktoś ??
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Mamy nadzieję, że zetniesz autosy przed Nami. :police-smiley-emoti

A tak na poważnie to sam prosissz się o kłopoty podając z każdym postem kolejna dawkę danych. ;)
Be smart bwoy. ;)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ale wiesz, ze co zostalo napisane to sie nie odpisze
 

Bieszczad

New member
Rejestracja
Gru 3, 2019
Postów
4
Buchów
0
No już nie przesadzajcię że podałem aż tyle informacji co wy wszyscy hakerzy jesteście ;P
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Nie, policmajstry pod przykrywka. Szczerze to ja bym posadzil cos legalnego i traktowal adres zamowienia jako spalony.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Nie, policmajstry pod przykrywka. Szczerze to ja bym posadzil cos legalnego i traktowal adres zamowienia jako spalony.

Hąza jest znanym breederem papryczkowym, jak podbijesz do niego to Ci podeśle jakieś ciekawe nasiona.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół