nasiona marihuany

Przypal czy nie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Jakubeq420

Active member
Rejestracja
Paź 22, 2019
Postów
28
Buchów
1
Siema. Poklocilem się z dobrym ziomalem niestety o hajs. Jest na mnie wk***iony i ja na niego lecz nie o to tu w tym wszystkim chodzi. Czy jak on mnie podpie****i na pały i jedynym dowodem będą tylko rozmowy z nim na Facebooku. Tam pisałem że będę sadzić i ze jaralem,ale on też takie rzeczy pisał. Jak pały mi wbija na chatę i nic nie znajdą (bo grow skonczony) testy thc nic nie wykryja to czy wgl mogę mieć jakiś przypal tylko za te rozmowy? Pozdro
 
P

PolnaMiedza

Guest
Po pierwsze. Jeśli już zajmujesz się tym szeroko pojętym procederem związanym z konopiami zachowaj to dla siebie, lub to co najwyżej działaj z bratem jeśli takiego masz.
Po drugie. Nie używaj messa w takich ku**a sprawach, czy ty masz wszytkich w domu?
Po trzecie. Z twojego posta wnioskuje, że jesteś równo siebie warci. Jeśli swoje problemy prywatne rozwiązujecie poprzez policje to może odrazu dobierzcie sobie fuszke informatora.
A teraz na poważnie. Ty i twój kolega widocznie jesteś siebie warci skoro doszło do takiej sytacji i nie szukaj z tygo wymówki bo taka jest prawada.
Pozdrawiam.
 

Jakubeq420

Active member
Rejestracja
Paź 22, 2019
Postów
28
Buchów
1
Ja nie podejrzewam go o to. Jedynie się upewniam. Wiem z***alem. Nie będę już dalej tego robić. Dzięki za odpowiedź.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Pokora jest jedną z rzeczy których ludzią brakuje w dzisiejszych czasch. Usiądź przemyśl całe swoje działanie i wyciagni z tego wnioski. ,,Nie będę już tego więcej robić". Pytanie czego ? Dzielenia się z niby ziomkiem na Facebooku ? Słusznie, ale od tamtu uprawy nie musisz odchodzić jeśli sprawia Ci to frajde, tylko rób to z głową bo coś czuję, że dowodu osobistego w ręku nie trzymałeś. Nie bierz tego do siebie, ale tak wnioskuje z toku waszego rozumowania i twojego posta.
Pozdrawiam i z fartem.
 

Jakubeq420

Active member
Rejestracja
Paź 22, 2019
Postów
28
Buchów
1
Dzięki bardzo. Przemyslalem wszystko. Wiem już co powinienem robić A czego nie. Pozdrawiam również
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół