nasiona marihuany

Trufle Dragon's Dynamite

  • Autor wątku PolnaMiedza
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
P

PolnaMiedza

Guest
Producent : MeSmart

Produkt : Dragon's Dynamite

Cena : 18 ero

Miejsce zakupu : Smart Shop NL

Miejsce spożycia : Otoczenie lasu








Witam.
W ostanim czasie udało mi się wejść w posiadanie wyżej opisanych trufli. Nigdy wcześniej nie miałem styczność z psylocybiną chodź zawsze mnie to intrygowało. Będąc w Holandii znajomy podsunął mi pomysł zaopatrzenia się w owe grzyby. Nigdy prędzej ten tamat nie zaprzątał mi głowy lecz przy odrobienie autosugestii temat grzybów i psylocybiny wszedł mi na osto. Grzyby zakupiłem w jednym z dziesiątek SmartShop. Po pierwszym zapoznaniu się z bliska byłem zmieszany. No ni chu*a nie wydaję się żeby to nadawało się do spożycia. Po rozpakowaniu wyglądały już lepiej chodź dalej nie zachęcają do jedzenia. Sam smak nie jest jakiś tragiczny, można normalnie zjeść bez żadnych zagryzek. Spożywałem na pusty żołądek. Po około 20 minutach pojawiło się uczucie odczuwania przestrzeni, ciężko to dokładnie opisać. Po 50 minutach grzyby zaladowały się na 100%. Nie można nazwać tego halucynacjami bo nie widziałem nic oprócz tego co mnie otaczało, ale w jaki sposób to widziałem to zupełnie inna kwestia. Otoczenie w znaczący sposób falowało, gałęzie widocznie splywaly jakby w dół. Kolory były bardzo ważnym elementem całych wizualizacji, dużo odcieni, zamiany koloru otocznia no w sumie bomba, zachowując przy tym pełną racjonalność i świadomość. Efekty utrzymywały się przez około 3 godziny gdzie normalnie mogłem prowadzić rozmowę telefoniczną, jednocześnie mając cały czas silnie zaburzoną percepcje. Po około 4 godzinach wszystko puszcza. Fajna przygoda, każdy może pewnie zareagować inaczej na psylocybine ale uważam, że jeśli ktoś ma okazje odwiedzić Holandię to powinien odwiedzić oprócz CoffyShop także SmartShop. Trufle oceniam 5/5.
Pozdrawiam.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
[MENTION=84021]PolnaMiedza[/MENTION] nie czułeś się po tym jakoś ch***wo czy coś? Nie ma jakiegoś zjazdu? Moja odamiana to Utopia 2x15g. :rendeer:


Będę testował prawdopodobnie jutro tylko czekam aż ziomek dojdzie do siebie po świetach :freak2: Grzyby jadłem wiele razy a trufli jeszcze nie.
 
Ostatnia edycja:
P

PolnaMiedza

Guest
Ani przez moment nie czułem się hu**wo. Na samym początku był może jedynie taki niepokój, ale to dlatego, że jak wspomniałem wyżej nie miałem nigdy styczność z psylocybiną. Dla mnie mega naprawdę. Puszcza liniowo, wchodzą w sumie tak samo. Po prostu dochodzisz do momentu bez żadnych efektów i koniec.
Ps. Jeśli jesteście jeszcze przed konsumpcją kluczową kwestią jest jedzenie na pusty żołądek, najlepiej nawet nie popijac a dadzą zamierzony efekt. Nie są jakieś ciężkie na żołądek, albo może to mój żołądek jest po prostu stalowy.
 
Ostatnia edycja:
P

PolnaMiedza

Guest
[MENTION=84021]PolnaMiedza[/MENTION] nie czułeś się po tym jakoś ch***wo czy coś? Nie ma jakiegoś zjazdu? Moja odamiana to Utopia 2x15g. :rendeer:


Będę testował prawdopodobnie jutro tylko czekam aż ziomek dojdzie do siebie po świetach :freak2: Grzyby jadłem wiele razy a trufli jeszcze nie.
Siema. Możesz powiedzieć coś więcej o Utopi? Mam okazję wejść w posiadanie większej ilości w dobrej cenie tylko nie wiem jak u nich z mocą. Z góry dziękuję.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Siemanko Miedza <lol> Nie jedz tego <lol2> Powiem Ci że jeśli pytasz o samą moc to jest na pewno kozacko. W skrócie wyszło tak że wzieliśmy po pół porcji, ze względu na to że koleżka musiał wracać w ten sam dzień do kobiety kilkaset kilometrów dalej. Troche się wk***iłem bo zaczeliśmy w lesie a pózniej niestety z niego wyszliśmy. Zanim cokolwiek zrozumiałem okazało sie że byliśmy u znajomych razem z dziećmi i innymi trzeźwymi ludzmi i to był błąd ;] Ja to chyba się starzeje hehe. Szczerze wolę klimat ciepły bo przy tym to człowiek się poci i czuć ten chłód który przeszkadza. Nie jestem kompetentną osoba chyba aby to opisać teraz. Nie miałem żadnych halucynacji, możliwe że ze względu na mniejszą porcje. Mimo to myślę że jazda za duża jak na ten klimat w którym się znalazłem. Co za ku**a jazda.. dzieci, ludzie i Utopia.. nigdy więcej! Nie chce nikogo zrazić bo sam się szykuję na kolejną, została mi cała porcja ale to już zostawię tylko dla siebie. To trzeba przyjmować bez stresu, bez jakiegoś nacisku i pośpiechu oraz bez ingerencji osób trzecich. Inaczej to nie ma sensu. Czasem nie mamy na to wpływu ale kiedy jesteśmy od czegoś zależni i nie możemy się w pełni temu oddać to sam wiesz.. To musi być pełny luz i czystość umysłu, przy piszczących dzieciach to prosiłem Boga aby to już się skończyło :ncool: Boże błogosław marihuanę!
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,951
Buchów
952
Odznaki
3
Ktoś wie gdzie w UK można takie specyfiki dostać :)?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Trufle tylko w holce, przynajmniej jeśli chodzi Ci o legalny zakup...
 
P

PolnaMiedza

Guest
Tak jak kolega wyżej mówi, legalnie tylko w Holandii. Nie oficjalnie i po cichu mogę Ci zdradzić, że wysyłają je po całej UE. Oczywiście zasady bezpieczeństwa takie same jak przy innych zamówieniach, ale jak włożysz Eustachy minimum wysiłku w googlowanie masz wszystko na tacy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół