nasiona marihuany

Co kupic do dezynfekcji namiotu?

Wyszukiwarka Forumowa:

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Witam.
Zmagam sie z przedziorkami a obecny grow zliża się do końca. Trzea zatem zarac się za porządki i ogarnąć namiot pod kolejny projekt.
Czy ktokolwiek może polecić coś zabójczo skutecznego do prania, ewentualnie oprysku samego boxa?
Do tej pory stosowałęm SMC+ (SpiderMiteControl+) ale te małe dranie i tak wracają po czasie :/
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
I będą wracać, pomysl o dezynfekcji nie tylko namiotu, a także calego pomieszczenia.
Wszystkim roslinom w chacie czy na parapecie też bym zapie****ił oprysk.
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Jedyne co mi przychodzi do glowy na cale pomieszczenie to fumigator ale nie wiem czy zda egzamin. Denerwuje mnie ta plaga bo pelnego potencjalu nie moge wyciagnac z roslin ;/
 

Jerzy Zieba

Active member
Rejestracja
Paź 16, 2019
Postów
37
Buchów
0
a może by tak zapomnieć o dezynfekcji ? bo to jest prze***ane musisz wszystko powyciągać z mieszkania i każdą rzecz po kolei wyprać lub umyć. zawsze jest taka możliwość, że nawet jak tym gazem zrobisz to te k***y się skądś przywloką znowu, może łatwiej jest zabezpieczyć boksa, żeby nic się nie dostało.
albo też kontrolować populacje i utrzymywać na bardzo niskim poziomie, bo to jest możliwe nawet jeśli całkowite wytępienie nie zawsze
bioczosem se spryskaj
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Juz order leci z ebay'a
Bedzie prane ostro ;]
Dzieki [MENTION=87445]Gumball[/MENTION]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół