nasiona marihuany

[clu058 480w] -[1.44m2]-[11 purple punch+dodatki]

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile wyjdzie z tych 9 roslin


  • Łącznie głosujących
    9

cepece

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
125
Buchów
442
Odznaki
2
Witam w moim drugim grow sprzet jakim operuje to:

Oswietlenie: Lampa od led farm 480W na diodzie clu058. veg 18/24 około 30 dni pozniej przelacze. Lampa wisi na 100 cm jak na ta chwile.

Growbox 120x120x200

Wentylacja Silent TD 350M3

Wentylator mieszajacy jakis maluch 15W

Ziemia: plagron lightmix

Doniczki: 11L

Trening: prawdopodobnie scrog chociaz do konca nie jestem pewny

Nawozy: canna

Nasionka od barney farms- 11x purple punch, 1x cookies kush, 1x orange sherbert, 1x blue gelato, 1x pineaple chunk, chociaz te gratisy to raczej nie wypal, czas pokaze.


Dzien 1



Za wiele to sie nie dzieje.
 
J

ja72

Guest
Sporo ich tam upchałeś, i w planach Scrog? Może być ciasno, ja na tej powierzchni miałem teraz 6 sztuk, i przy większej donicy było OK.
 

cepece

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
125
Buchów
442
Odznaki
2
Dzien 8



Te gratisy to tak jak mowilem wytrzymaly tylko 3 dni i dyntka zostal tylko blue gelato i 11 purple punch, wiec sprobuje z ta siatka mysle ze tydzien czasu i przelacze rosliny, narazie sobie rosna bez zbednych problemow.
 

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
Te słoiki z tą wodą to jaką rolę mają spełnić ? Weź je wypie**** i wrzuć nawilżacz powietrza ;-) Jak bywasz często w box'ie to możesz zraszać dość obwicie panny samą wodą o wyregulowanym pH. Przy kolejnym up'ie napisz coś więcej, jakie pH ma pożywka, ile ml lejesz itp itd. Obyś za długiego wega nie zrobił bo rozk***ią Ci box'a. Jakiś miernik pH posiada kolega ? Z fartem, będę zaglądał.
 

cepece

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
125
Buchów
442
Odznaki
2
Dzien 20
Dzisiaj byl ostatni dzien vega.
3 dni temu dostaly canna tera veg, leje 500 ml wody o ph 6.3 obnizam ph - od canny, woda oczywiscie odstana, widze ze troszeczke rosliny bledną wiec jutro dostana magnez. Co tu wiecej pisac, nic zlego sie nie dzieje, wygladaja na zdrowe, a wiec zdjecia :
Dwa bez swiatla :




Dwa ze swiatlem :





PH METER :
 

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
Widzę że używasz nawozów Canna i barodzo ładnie Ci rosną, ide razy do tej pory stosowałeś RHIZOTONIC i kiedy pierwszys raz je nim podlałeś. Moje wyszły z ziemi w poniedziałek.

---------- Post Zaktualizowany 19:57 ---------- Data pierwszego postu 19:27 ----------

Nie moge wyjść z podziwu.
pozwoliłem sobie porównać dwie hodowle
zdjecie z lewej lampa - CFL 125W GROW 6400 k. + CFL250 FLO 2700 k. vs led farm 480W na diodzie clu058

taka róznica ?
 

cepece

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
125
Buchów
442
Odznaki
2
Dzien 35/ Flo 3

Roslinki niestety przesuszylem pewnego razu ale jak widac, chyba daja rade. Dostaja po 700ml co 2-3 dni leje na przemian czysta wode i terra flores, magnesium, cannazym z wyregulowanym ph. Postanowilem zalozyc siatke [to moj pierwszy raz] ale wydaje mi sie ze przy tej ilosci roslin to raczej bedzie ona miala zadanie podtrzymywania lodyg. Lampa obnizona na 80 cm na full mocy. Co tu wiecej pisac, rosnie ;)

Rhizotonica uzylem po 8-10dniach ale tylko dlatego ze po prostu go mialem.

Dwie fotki ze swiatlem :



Drugie :



Dwie fotki bez swiatla :



Druga :



A tu flo ;)




Niedobór? Nadmiar? Chodzi o koncowki lisci.
 
P

pozytyw

Guest
naprawde ładnie to idzie, i fajne strainy, glownie widze indyjkowo kushowo , no smacznie
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Nie przejmuj sie tymi koncowkami, czesto w fotorelach widac popalone/jasniejsze koncowki lisci na tym etapie. Wygladaja na najedzone, lalbym sama wode az nie zawiaza sie topy
 

cepece

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
125
Buchów
442
Odznaki
2
Witam potrzebuje szybkiej pomocy :p
Czy powinienem sie martwic ? 10 dzien kwitnienia




Wiem ze slabo widac ale dysponuje tylko telefonem :(
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,452
Odznaki
2
Hermiana.
Oberwij jaja i obserwuj czy znowu nie rosną.
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Banany... na ilu to masz krzakach?
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Powinieneś, krzak zaczyna hermic. Oberwij te jajca i patrz czy wiecej sie nie pojawia.
 

cepece

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
125
Buchów
442
Odznaki
2
Plus minus 4 rosliny juz sie za to biore
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Uuu k***unia to nie wesoło.... tym bardziej że cały namiot w tym strainie. Rób jak koledzy wyżej mówią, obserwuj i wyrywaj na bierząco banany a jak przestaniesz kontrolować sytuacje to wywalaj pohermione krzaki.

---------- Post Zaktualizowany 00:55 ---------- Data pierwszego postu 00:53 ----------

I wywal tę siatkę, ona teraz tylko utrudni przegląd krzaków.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół