nasiona marihuany

Mały problem

Wyszukiwarka Forumowa:

Kazik1192

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2018
Postów
42
Buchów
0
Witam potrzebuje pomocy ta wyżej coś wyraźnie się z nią dzieje jak by może była przenawozona ale z obawy że to zrobię dawałam połowę dawki proszę o szybką pomoc co z nią nie tak i jak jej mogę pomoc

https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1053827]
normal_IMG-20191129-WA0008~0.jpg
[/url






 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,887
Odznaki
5
Zdjęcia do forumowej galerii !
 

Kazik1192

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2018
Postów
42
Buchów
0
Było zdiecie dodane. [url[/url]

---------- Post Zaktualizowany 08:06 ---------- Data pierwszego postu 08:04 ----------

Po pierwsze o co kolwiek pytam pierwszy raz i nie wiem jak się wrzuca po 2 wrzuciłam link który znikł z mojego posta teraz też to zrobilam w odpowiedzi do ciebie po raz kolejny napisze jestem baba a Kazik to mój kot dziękuję aha i pisze w formie żeńskiej :)

---------- Post Zaktualizowany 08:13 ---------- Data pierwszego postu 08:06 ----------

Aha no i jak już wszystko wyjaśniłam to jest to lampa led mars Hydro 2 o prawdziwej 180 mocy podlewania woda raz na tydzień połowę mniejsza dawka niż zalecane odżywka na wzrost ziemia super lekka substral pH jakieś 6.5 do tego niewielka ilość gat pestki oczywiście były wysadzone w czystej ziemi później przesadzone do tego misz masz wszystko ok było ostatnio zaczęło jej się robić to co mam nadzieję widac
. 5 razy wklejam zdiecie i się wkur jak zniknie
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,286
Odznaki
3
Było zdiecie dodane. [url[/url]

---------- Post Zaktualizowany 08:06 ---------- Data pierwszego postu 08:04 ----------

Po pierwsze o co kolwiek pytam pierwszy raz i nie wiem jak się wrzuca po 2 wrzuciłam link który znikł z mojego posta teraz też to zrobilam w odpowiedzi do ciebie po raz kolejny napisze jestem baba a Kazik to mój kot dziękuję aha i pisze w formie żeńskiej :)

---------- Post Zaktualizowany 08:13 ---------- Data pierwszego postu 08:06 ----------

Aha no i jak już wszystko wyjaśniłam to jest to lampa led mars Hydro 2 o prawdziwej 180 mocy podlewania woda raz na tydzień połowę mniejsza dawka niż zalecane odżywka na wzrost ziemia super lekka substral pH jakieś 6.5 do tego niewielka ilość gat pestki oczywiście były wysadzone w czystej ziemi później przesadzone do tego misz masz wszystko ok było ostatnio zaczęło jej się robić to co mam nadzieję widac
. 5 razy wklejam zdiecie i się wkur jak zniknie

No to wk*** murowany bo zdjecja jak nie bylo tak nie ma :]
Hehe, tez mam nick od mojego kocura :]
MARSY to dosc dobre budrzetowe ledy.
 

Kazik1192

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2018
Postów
42
Buchów
0
powod przynajmniej znam czego kasowali :p w sumie racja ja w hollandi moe miec wyje,,, gdzie wrzucam a komus moge tam niby zaszkodzic :p dobra mam nadzieje ze teraz jest ok

https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1053827]
normal_IMG-20191129-WA0008~0.jpg
[/url


PS WKONCU TO CO CHCIALAM

---------- Post Zaktualizowany 13:09 ---------- Data pierwszego postu 12:56 ----------

10 lat pod chmurka ale ostatnio cos za duzo sie mowi o latajacych kamerkach wiec kozystajac ze jestem w nieco piekniejszym kraju postanowilam poleciec w lampy narazie skromnie 3 roslinki mialy byc 4 no ale jedno nie pyklo
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
1. Zrób zdjęcie w świetle dziennym/ z fleszem przy wyłączonej lampie
2. Obróć je, bo szkoda mi karku jak na nie ma patrzeć...
3. Ładny pomidor - jaka odmiana?
 

Kazik1192

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2018
Postów
42
Buchów
0
Pomidorek cassarosa ja jestem u nich średnio raz na tydzień więc naprawie nie mam jak dać lepszej fotki mam jeszcze taką

A fotkę wystarczy pobrać i o kręcić w każdą strone:) to co się wykrecac wygląda troszkę na popalone żółte i jak by suche
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Wystarczy utworzyć album w galerii, dodać zdjęcie do owego albumu i można obracać zdjęcia do woli. Wnioskując po czarnym kolorze liści i pazurach obstawiam nadmiar nawozu. Nie wiem jakie dawki stosujesz i jak często, nie mam wiedzy również jakiego użyłeś medium, ale proponowałbym Ci lać teraz samą wodę (najlepiej o wyregulowanym pH) i czekać na poprawę, a nawozów używać wtedy gdy występują deficyty, a nie lać je na pałę.
 

Kazik1192

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2018
Postów
42
Buchów
0
Wyżej napisałam że dawania była połowa dawki zamiast 7 ml dawałm 3 według zaleceń co tydzień pH 6./6.3 max 6.5 roślinki maja 29 dni critical nie wiem skąd te wnioski lania na palę skoro jest lane w mniejszych dawkach i według zaleceń i zgadza się liście wydają się ciemne a od góry zaczynają się robić jaśniejsze i końcówki jak by uschniete wykrecaja się ku dolowi
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Wnioski wyciągniete po zdjęciach - roślina jest przenawożona. Ponadto jest w stadium wegetatywnym, więc z pewnością siedzi dośc krótko w ziemi która to jest wzbogacana przez producenta o nawóz który starcza na kilka pierwszych tygodni życia. Rzadko kiedy stosuję nawóz na weg, a jak już stosuję to max 1ml/l, a nie 3ml. Producent nawozów proponuje taki program nawożenia, bo chce, żebyś zużyła jak najwięcej nawozu i kupiła kolejną butelkę. ;) Sam z własnego doświadczenia wiem, że im mniej się leje nawozów tym lepiej. Ostatnie zdanie jest idealnym opisem przenawożenia. (O ile ktoś sobie je wyłuszczy, bo Ty nie masz kompletnie pojęcia o interpunkcji...)

Edit: PS. Nadal nie napisałaś w jakiej to siedzi ziemi...
 

Kazik1192

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2018
Postów
42
Buchów
0
Ciekawa jestem jak twoje planty wyglądały pierwsze:) jasne że nie mam pojęcia uczę się proste i logiczne mogę Ci może krzaki na dworze pokazać ale niestety nie mam pojęcia jeszcze w grow uczę się poto się pytam aby się nauczyć a że ciebie w dupke coś ugryzło to nie mój problem mimo wszystko dzięki za podpowiedź chodź za wiele nie wniosła bo na to sama wpadłam lecz gryzlam się czy może to jakiś niedobór np magnezu który podobno jest norma w ledach
 

Kazik1192

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2018
Postów
42
Buchów
0



kolejny tydzien mina niby ustalo to co bylo wczesniej czyli uschniete koncowki lisci i pieknie na wodzie wybila do gory ale problem jest teraz taki jak widac i tylko z ta jedna jakas porada ? doswiadczony bardziej odemnie jestes a ja nie mam pojecia czy to nadal sa skutki przenaworzenia czy cos innego tym razem zaznaczam sama woda od zeszlej srody nic nie jest dodawane\\

bOX 70X70X160 LAMPA LED MARS HYDRO 2 180 REALNEJ AKTUALNIE WODA SAMA
BRAK POMYSLU CO JEJ TYM RAZEM DOLEGA




 
Ostatnia edycja:

Kazik1192

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2018
Postów
42
Buchów
0
171 osob post widzialo i na tym sie konczy chyba ludzie tu w wiekszosci wchodza zdiecia ogladac bo konkretow zero
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół