nasiona marihuany

Półautomaty Northern Light, LSD ,Jack Herer, Northern Light,mh/hps 400w,1m2

Wyszukiwarka Forumowa:

Leśny dzban

Active member
Rejestracja
Lis 29, 2019
Postów
30
Buchów
0
Witam wszystkich.
Długo zastanawiałem się czy do was dołączyć,ale jak patrze na fotorelacje kolegów i możliwość pytania i odpowiedzi to aż mnie skręca i postanowiłem stworzyć konto dokładnie tak jak jest napisane w regulaminie dla uzyskania maksymalnego bezpieczeństwa.

Box: stworzony przeze mnie 0,9m/1,1m/1,6m wyłożony mylarem w środku
Oświetlenie: mh/hps 400w , ok 40 cm nad szczytami roslin
Wentylacja: wentylator promieniowy can-fan 350m3 + filtr węglowy 240-360m3 + wentylator mieszający pokojowy.
Woda: kranówka odstana w wiaderku
Nawozy:canna terra vega - wzrost (dodawane od 4 tyg fazy wzrostu) , canna terra flores + bloombastic - kwitnienie ( jeszcze nie dodane do roslin bo od 3 dni sa przełączone na 12/12 )
Temp w boxie ok 25-28 st. w dzień,w nocy 19-22.
Wilgotność ok 50%
Pestki: 5 szt Półautomaty: Northern Light , oraz pełen sezon: 1 LSD , 1 Jack Herer ,1 Northern Light.
Trening na 2 poł automatach Toping + ScroG , LSD i jack Herer F.I.M. , Northern Light nic.

To moj piewszy plant po długiej przewie i dlatego mam taki nie ład w zestawieniu,
Półautomaty ok 35 dni cyklu wzrostu, 3 pozostałe ok 28, wszystkie zostały przełaczone na kwitnienie 25.11

Na bieżąco uzupełniam braki w wiedzy i licze na podopwiedzi bardziej doświadczonych kolegów

fotki wrzucę pózniej,może jeszcze dzisiaj a jak nie to jutro ;) pozdrawiam :tiphat:

---------- Post Zaktualizowany 30-11-2019 01:23 ---------- Data pierwszego postu 29-11-2019 20:54 ----------

tak to wygląda

https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pid=1053790

FILE0097.JPG


FILE0100.JPG
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Wrzucaj foty normalnie, przyjemniej się ogląda, nie trzeba buszować po galerii. :p

Co tam za kamerkę masz? Jakaś elektroniczna niania? :D

A i jeszcze jedno - po co Ci ta siatka?
 

Leśny dzban

Active member
Rejestracja
Lis 29, 2019
Postów
30
Buchów
0
Wrzucaj foty normalnie, przyjemniej się ogląda, nie trzeba buszować po galerii. :p

Co tam za kamerkę masz? Jakaś elektroniczna niania? :D

A i jeszcze jedno - po co Ci ta siatka?


co masz na mysli normalnie wrzucac foty? uzywam przeglądarki Tor i wczoraj mialem problem zeby dodac zdjecia do galerii. dopiero wlasnie ta opcja mi sie udalo, pierwszysraz to robie wiec moze cos mam zablokowane,nie wiem jeszcze. kamerka to zamiennik go pro 3 :crazy: bo telefonem sie boje robic, a Ty czym robisz fotki ?
siatka do dodatkowego treningu roslinek, na dwóch tylnych zrobilem toping a na dwóch srodkowych i jednej z lewej robie trenig siatka do nagiecia rosliny bo odslonic dolne parie lodyg
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Jak korzystasz ze spreadera to go zamontuj prawidłowo ;)

Powodzenia
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
O to, żebyś wstawiał link pomiędzy
zamiast wrzucać link do galerii. Zedytowałem Ci posta, tak żeby ludziki widziały co w boxie piszczy, nie każdemu się chce klikać w linki.

Do treningu najczęściej używa się siatki o oczkach 5 x 5, tak którą masz w boxie raczej stosuje się w późniejszym okresie flo do podtrzymywania topów które kładą się pod swoim ciężarem. Jak chcesz naginać rośliny to łatwiej będzie jak użyjesz sznurka i będziesz glebował główny szczyt, bo jak na razie słabo Ci to idzie, ni to lst, ni to scrog.

Zdjęcia robię aparatem cyfrowym, więcej opcji i takie tam. Nie bój się robić zdjęć telefonem, podczas wgrywania zdjęć na forumową galerię wszystkie dane exif są usuwane. Konieczność dodawania zdjęć do forumowej galerii wynika z troski o bezpieczeństwo nieostrożnych userów.

A i [MENTION=75024]delavega[/MENTION] ma rację, spreader masz założony do góry nogami, popaczaj sobie na stronce producenta jak nam nie wierzysz. :p
 

Leśny dzban

Active member
Rejestracja
Lis 29, 2019
Postów
30
Buchów
0
Spreadera poprawiona,dzięki . Teraz przynajmniej wiem po co on jest bo do tej pory myslem ze to zwykła osłona żarówki
 

Leśny dzban

Active member
Rejestracja
Lis 29, 2019
Postów
30
Buchów
0
Aktualizacja lepsze fotki

opis co jest czym

displayimage.php
[/url][/IMG]

tu dokładniejsze zdjecia

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

zauwazylem ze prawie na wszystkich od dołu schną liście a to przeciez 6 dzien do przełączenia 12/12
brakuje im azotu ? ph gleby wynosi 7

displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 12:45 ---------- Data pierwszego postu 12:41 ----------

Za jakiś czas go wyrzucisz, jak większość z nas zrobiła.:)

wyczytalem ze on obniża temperatue żarówki :D

wyczytalem tez ciekawa kwestie ustawienia obłyśnika (węziej na faze wzrostu, szerzej na fare kwitnienia, i potem znów weziej przed końcem zbiorów) jak to sie ma w rzeczywistosci ?
 

Leśny dzban

Active member
Rejestracja
Lis 29, 2019
Postów
30
Buchów
0
Nie moge edytowac postów, amin daje zezwolenie czy to sie zmienia gdzies w ustawieniach ?

---------- Post Zaktualizowany 12:54 ---------- Data pierwszego postu 12:53 ----------

Co masz za glebę? Sprawdzasz PH ?

sprawdzalem, gleba ma 7 pH
 
J

ja72

Guest
Nie moge edytowac postów, amin daje zezwolenie czy to sie zmienia gdzies w ustawieniach ?

---------- Post Zaktualizowany 12:54 ---------- Data pierwszego postu 12:53 ----------



sprawdzalem, gleba ma 7 pH

A Ph wody, ewentualnie ph tego co sie przez tą glebę przeleje? Bo to wygląda jakby się roślina poblokowała, jak szybko nie zareagujesz to może być problem ją uratować.
 

Leśny dzban

Active member
Rejestracja
Lis 29, 2019
Postów
30
Buchów
0
Nie moge edytowac postów, amin daje zezwolenie czy to sie zmienia gdzies w ustawieniach ?

---------- Post Zaktualizowany 12:54 ---------- Data pierwszego postu 12:53 ----------



sprawdzalem, gleba ma 7 pH

Ogólnie mieszanke gleby robilem sam, ziemia z sklepu ogrodniczego,perlit,włókno kokosowe, dolomit

---------- Post Zaktualizowany 13:03 ---------- Data pierwszego postu 12:58 ----------

Wiec jutro pojade kupic cos co mierzy ph wody, zmierze i dam znac jakie ma ph. gleba jaka kupilem miala ph ok 6,2
 
J

ja72

Guest
A wystarczyło kupić Biobiza do tego Biotabs i miałbyś święty spokój. Też mam Jack-a Herera, i jestem go bardzo ciekaw.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Jak biotabs to i biobizz raczej nie potrzebny tylko jakies pk na flo.
Pale od paru dni black jack herer. Kosa w ch*j, po odpaleniu ciezko cos zrobic.
 
J

ja72

Guest
Jak biotabs to i biobizz raczej nie potrzebny tylko jakies pk na flo.
Pale od paru dni black jack herer. Kosa w ch*j, po odpaleniu ciezko cos zrobic.

Biobizz w rozumieniu podłoża.
Tego Jack-a masz od Diamonds Seeds?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół