nasiona marihuany

Problemy z moim ak

Wyszukiwarka Forumowa:

bengbengxoo

Member
Rejestracja
Lis 13, 2019
Postów
12
Buchów
0
Witam od kilku dni zauważyłem że z moją roślina zaczyna się coś dziać. Z innymi nie widać tego problemu. Wiecie może co może jej dolegać?
 

Kazik1192

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2018
Postów
42
Buchów
0
Według mnie mało swiatla karmazyt nie potrzebny na tym etapie jaka lampa? Odżywki bo może ja palisz
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Właśnie, napisz coś wiecej bo to może byc kilka rzeczy patrząc tylko po wyglądzie.
 

bengbengxoo

Member
Rejestracja
Lis 13, 2019
Postów
12
Buchów
0
Lampa cfl 150w dual
Box 45x45.
Nawozy. Dziś: 30.11.2019 wlane biohumus 1/2 dawki
Roślinki mają 11 dni. Być może za wcześnie na nawozy, ale pomyślałem że to ją podniesie.
Inne rośliny rosną bardzo ładnie.
Temp: 28stopni w dzień 22 w nocy
Wentylacja daje radę
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
A jaka ziemia w donicy? Czy donica ma dziury od spodu? Sprawdzasz Ph wody? PPM przydalo by sie tez sprawdzic.
 

Kazik1192

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2018
Postów
42
Buchów
0
Moja rada nie dawaj odżywek narazie sama woda tydzień napewno i czekać jakoś źle to nie wygląda bardzo pH zmierz to jest moje zdanie ale proponuję poczekać aż typowe się ktoś bardziej doświadczony. Woda jej napewno nie zaszkodzi
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Moja rada nie dawaj odżywek narazie sama woda tydzień napewno i czekać jakoś źle to nie wygląda bardzo pH zmierz to jest moje zdanie ale proponuję poczekać aż typowe się ktoś bardziej doświadczony. Woda jej napewno nie zaszkodzi

Tobie również radzę zacząć używać wody, nie zaszkodzi. ;)

Mi to wygląda na roślinę zaatakowaną wirusem mozaiki tytoniowej, ale nie chcę się kłócić z bardziej doświadczonymi growerami.

(PS. wypierdziel ten keramzyt, na razie gleba może przesychać, niech korzenie szukają wody, w tym stadium rośliny łatwo o przelanie, a keramzyt nie pomoże w odpararowywaniu nadmiaru wody)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół