nasiona marihuany

Czy warto? Pytanie do znawców genetyki.

Wyszukiwarka Forumowa:
J

ja72

Guest
Od jakieś czasu chodzi mi po głowie pomysł zakupu takich pestek od [h=2]T H Seeds x Massive Creations Seeds[/h]1. The Zorro (Grape Ape X Marmalade)
2.The Black Apple Hitchcock (Grape OG X Sour Apple IBL)

te pestki nie są tanie, ale czy warto ??


[h=2][/h]
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jak chcesz wydac wiecej grosza, to raczej szukaj wsrod debesciakow zza wielkiej wody:
Seedjunky
Swampboys
CSI
Compound
MeanGene Freeborn
Relentless

Jak po wpisaniu w forumowa wyszukiwarke nie widzisz tych swoich odmian, to nikt ci tu nic nie powie. Na forum zasadniczo holenderskie pazdzierzowe seedbanki dominuja od lat i niewiele sie pod tym wzgledem zmienia.
 
J

ja72

Guest
Jak chcesz wydac wiecej grosza, to raczej szukaj wsrod debesciakow zza wielkiej wody:
Seedjunky
Swampboys
CSI
Compound
MeanGene Freeborn
Relentless

Jak po wpisaniu w forumowa wyszukiwarke nie widzisz tych swoich odmian, to nikt ci tu nic nie powie. Na forum zasadniczo holenderskie pazdzierzowe seedbanki dominuja od lat i niewiele sie pod tym wzgledem zmienia.

To podpowiedz mi jeszcze jakiś sklep z tymi genami.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
speakeasyseedbank.com
seedsherenow.com
i tym podobne, niektóre seedbanki nie wysyłają poza stany, ale jak ktoś chce to potrafi coś tam wykombinować. :p
Od siebie bym dodał warte uwagi: inhousegenetics, bodhiseeds, oni seeds/harry palms, thug pug genetics, karma genetics, archiveseeds. Te chyba są dostępne gdzieś tam w brytyjskich seedbankach.
 
J

ja72

Guest
speakeasyseedbank.com
seedsherenow.com
i tym podobne, niektóre seedbanki nie wysyłają poza stany, ale jak ktoś chce to potrafi coś tam wykombinować. :p
Od siebie bym dodał warte uwagi: inhousegenetics, bodhiseeds, oni seeds/harry palms, thug pug genetics, karma genetics, archiveseeds. Te chyba są dostępne gdzieś tam w brytyjskich seedbankach.

Dziękuję Zuli...inhouse, bohdi, oni, pug, karma, archive znam i szanuje tych producentów.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół