nasiona marihuany

Szybkie pytanie - EARLY AK47

Wyszukiwarka Forumowa:

firsttime

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2019
Postów
45
Buchów
0
Wystarczy odpowiedź TAK lub NIE

Czy odmiana zwykła femka EARLY AK47 (producent: hol. sku.) dochodzi w Polskim klimacie i to bez obawy ?



 

firsttime

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2019
Postów
45
Buchów
0
Przyjadę i uduszę !

a … zostawię karteczkę : " sorry, musiałem :dancee: "

Pozdrawiam

---------- Post Zaktualizowany 18:54 ---------- Data pierwszego postu 18:52 ----------

DevineTheDude - dziekuje za odpowiedz, nawet nie spodziewałem się tak precyzyjnej.

Mam pytanie... w takim razie jakie odmiany są pod nasz klimat, tak żeby we wrześniu zebrać.

Wystarczy jedna , dwa nazwy.

Temat wtedy zamkniemy.

Wychodzi na to, ze komus dam te early ak bo niestety ja pielegnowac ich nie będę mogl :/ Musze mieć cos szybkiego, niewysokiego... samowystarczalnego.

Devine jak cos to napisz pw......................... W Twoich rączkach one się nie zmarnują.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,995
Dzięki ale myśle że znajdzie się ktoś komu przydadzą się bardziej te pestki.
Od siebie mogę polecić quick critical+, gotowy około końcówki września.
Widziałem też foty Critical Sour że zaczyna kwitnąć na początku sierpnia, więc też we wrześniu powinien być gotowy.
 

Sun King

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
70
Buchów
0
Ze sprawdzonych polecam Caramelo fv dla fanów sativki. A dla indyjkoholików Sugar Black Rose fv. Obydwa od Delicious Seeds.
Mleko około 10-15 września. Cięte pod koniec września
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,995
No i pięknie, akurat przeglądałem się tym odmianom od delicious. Dobrze poznać taką opinię.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,210
Buchów
5,537
Odznaki
3
Z tego co mi wiadomo to jest Paf a nie żadna femka<rotfl>

Cytując Holendra

Pół automatyczna wersja AK 47

Miałem 10 sztuk tego w tym roku fajne bobki pachnące cukierkami w miarę podobne do siebie, jedna sztuka mocno hermiła mi jak były jeszcze małe ale reszta rosła bez zarzutu do kosy. Polecam stestować w klaserze outdoor.
 
Ostatnia edycja:

firsttime

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2019
Postów
45
Buchów
0
Z tego co mi wiadomo to jest Paf a nie żadna femka<rotfl>

Cytując Holendra

Pół automatyczna wersja AK 47

Miałem 10 sztuk tego w tym roku fajne bobki pachnące cukierkami w miarę podobne do siebie, jedna sztuka mocno hermiła mi jak były jeszcze małe ale reszta rosła bez zarzutu do kosy. Polecam stestować w klaserze outdoor.

GanjaChangeMyMind Pięknie dziękuję za odpowiedź. Czyli jednak warto ją przetestować.
Jeszcze coś: Czy przerosła Ciebie roślina czy rośnie w miarę niska ?

Doczytałem o Quick Critical+ - bardzo ciekawa odmiana (z opisu oczywiście)

---------- Post Zaktualizowany 07:05 ---------- Data pierwszego postu 07:03 ----------

Ze sprawdzonych polecam Caramelo fv dla fanów sativki. A dla indyjkoholików Sugar Black Rose fv. Obydwa od Delicious Seeds.
Mleko około 10-15 września. Cięte pod koniec września

Tobie również dziękuję, interesuje mnie indyjka.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,594
Buchów
2,360
Odznaki
1
Chcesz szybkie i niskie to podasz automaty :p
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,210
Buchów
5,537
Odznaki
3
Panie [MENTION=93280]firsttime[/MENTION] jak ją posadzisz w kiepskim miejscu to ci może wysoki badyl urosnac a mało kwiatu na nim, jak będzie dużo słonka to wogole innczej panny idą piętra są blisko siebie, jest ich wiecej, roślina nie musi mieć 3m aby dać dobry plon moje akurat miały max po 2m ale rozrosniete niektóre ładnie, polecam też wersję fast od SweetSeeds
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół