nasiona marihuany

Za ciepło? Złe pH? Proszę o ocenę.

Wyszukiwarka Forumowa:

Korki

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2016
Postów
74
Buchów
0
Witam, mam problem z 4 roślinami. W sumie na 2 to bardziej występuje. Do rzeczy rośliny maja 5tygdni. I od tygodnia zaczely żółciec gorne liście, praktycznie same górne! Nawozy dostawaja caana Flores i boost co drugie podlanie według zaleceń producenta. Dodam że mam drugiego boxy w którym jest 13 roślinek i żadna na ma żółtych liści a projekt wystartował w tym samym czasie i dostaje wszystko to samo co w pierwszym... Jakieś sugestie? Z fartem
Ziemia CANNA TERRA professional

 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
A PH regulujesz w jakiś sposób? To w pierwszej kolejności bym sprawdzał w tym wypadku. I ogranicz azot, bo za dużo go podajesz tej roślinie.
 

Korki

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2016
Postów
74
Buchów
0
PH metr jest na pokładzie. Mieszanka zawsze ok 6.5ph. No od wczoraj planowałem kilka podlan woda. Zastanawia mnie drugi box bo tam gitara i dostawaja to samo...

---------- Post Zaktualizowany 08:18 ---------- Data pierwszego postu 08:13 ----------

Kilka zdjęć z drugiego boxa



 

Korki

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2016
Postów
74
Buchów
0
Problemem okazała się temperatura. Termometr był zepsuty pokazywał 20c. A tak naprawdę było 38c.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Problemem okazała się temperatura. Termometr był zepsuty pokazywał 20c. A tak naprawdę było 38c.

Załóż fotorelkę, z chęcią popatrzymy na Twoje poczynania na takiej powierzchni! :)
Z pewnością miałbyś więcej wyświetleń i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania/problemy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół