nasiona marihuany

Growbox z rury w pozycji leżącej. To możliwe?

Wyszukiwarka Forumowa:

xkaszankad

Active member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
41
Buchów
0
Cześć, ostatnio zacząłem się zastanawiać nad pewną alternatywą dla pc boxów. Co gdyby kupić rurę o średnicy około 40 cm i długości 1m, a rośliny uprawiać tak, że rura leżałaby na boku? Rozwiązanie mogłoby być fajne w przypadku uprawy którą musimy ukryć- rurę można położyć np na szafie albo na jej dnie. Jeśli sensownie rozwiązałoby się wentylację i kwestię oświetlenia, uprawa byłaby bezzapachowa a roślinom nie brakowałoby CO2. Czy ktokolwiek robił coś podobnego? Przecież roślina nie musi rosnąć w górę. Trening lst polegałby w tym przypadku na podwiązywaniu do ścianek, ale to chyba nie jest problem. Ot, takie luźne przemyślenie. Dajcie znać co o tym sądzicie!
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Myślę że to ciekawy pomysł dlatego się podłączam do pytania a niech się wypowiedzą bardziej doświadczeni growerzy
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Przecież roślina nie musi rosnąć w górę.

Jak żyję, to nie widziałem żeby rosła w bok albo do dołu...

Średnica rury 40cm to po odjęciu miejsca na ziemię i światło nie zostanie nic albo i mniej, chyba że pod ziemią w bok ma rosnąć.
 

xkaszankad

Active member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
41
Buchów
0
No zaczęło się właśnie od uprawy wertykalnej. Wzrost w bok chyba nie jest problemem, roślina najpierw sama się skieruje w stronę światła, a potem można ją trenować. Mogłoby to rozwiązać problem z miejscem u wielu ludzi
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Nie.......
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół