nasiona marihuany

Spulchnianie twardych topów

Wyszukiwarka Forumowa:

Th3Game

Member
Rejestracja
Lis 25, 2019
Postów
8
Buchów
0
Witam, pytanie do użytkowników forum.
Mianowicie, przesadziłem ze zgrzewarką próżniową i topy zrobiły się małe i twarde jak kamień.
Może ktoś zna jakiś sposób aby przywrócić im objętość i trochę spulchnić.
Może para wodna lub zamoczyć w wodzie i wysuszyć?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Teraz możesz je sprzedać jako "cali" za kilka razy więcej ;) A tak serio to nic już nie zrobisz, twój pomysł to już totalny nie wypał, chyba że chcesz sobie te zioło spie****ić. No i pytanie, w czym Ci ta mniejsza objętość przeszkadza ?
 

Th3Game

Member
Rejestracja
Lis 25, 2019
Postów
8
Buchów
0
Nie koniecznie objętość przeszkadza co twardość. Bez kruszarki to ciężko skruszyć odpowiednio.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Bez młynka mało które zioło da się rozdrobnić porządnie więc może po prostu lepiej kupić takowy. 10zł to nie majątek...
 
Ostatnia edycja:

Th3Game

Member
Rejestracja
Lis 25, 2019
Postów
8
Buchów
0
Może jednak ktoś przerabiał taki temat i jest na to sposób.
 

Th3Game

Member
Rejestracja
Lis 25, 2019
Postów
8
Buchów
0
Wyczytałem gdzieś na internetach, że właśnie można topy potraktować parą wodną nad garnkiem. Wtedy nabierają wilgoci i robią się bardziej pulchne. No cóż, skoro nikt z forum nie próbował to muszę być pierwszy.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Wyczytałem gdzieś na internetach, że właśnie można topy potraktować parą wodną nad garnkiem. Wtedy nabierają wilgoci i robią się bardziej pulchne. No cóż, skoro nikt z forum nie próbował to muszę być pierwszy.

Nie jeden już próbował. Jeżeli do suszu dostanie się woda, enzymy zaczynają na nowo pracować i niezbyt dobrze to wypada, ponadto patogeny też lubią wilgoć. Ile masz tego materiału do odratowania? Chcesz to o***ac że tak bardzo zależy Ci na bag appeal'u?
A weź no daj źródło Twojej potajemnej wiedzy, chciałbym to obczaić.
 

Th3Game

Member
Rejestracja
Lis 25, 2019
Postów
8
Buchów
0
To nie jest moja wiedza tylko wyczytyłem, że ktoś już tak robił ale jaki to miało wpływ na jakość to już nie było opisane. Nie ukrywam, że troche tego jest jak dla mnie samego więc część chce się po prostu pozbyć. Także spróbować chyba nie zaszkodzi.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
To nie jest moja wiedza tylko wyczytyłem, że ktoś już tak robił ale jaki to miało wpływ na jakość to już nie było opisane. Nie ukrywam, że troche tego jest jak dla mnie samego więc część chce się po prostu pozbyć. Także spróbować chyba nie zaszkodzi.

Okej, to podziel się gdzie wyczytałeś, że ktoś tak robił.

Ten Twój sprzęt wygląda bardziej jak ten po lewej czy po prawej?

100_0675.JPG
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Mówie Ci że spie****isz sobie tym kombinowaniem zioło.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
https://www.growlike.pro/forum/prze...-na-dodanie-wilgoci-do-przesuszonej-marihuany

Na samym dole jest taki opis.
Wygląda jak ten po lewej tylko, że jeszcze zlepione razem.

Aha, czyli niedosuszone zioło zapakowane próżniowo które zaczęło fermentować. Wniosek jest jeden - z gówna bata nie ukręcisz. Nic już z tym nie zrobisz, masz nauczkę na przyszłość, żeby dosuszyć zioło.

Hehe, dlatego nalegałem na źródło Twojej wiedzy. Myślę, że niezbyt można traktować tamto forum poważnie.

ja robiłem tak, gdy suche ziółko było już w słoiku to nabierałem sporo powietrza i całą zawartość płuc wdmuchiwałem do słoika - cały słoik zaparowany, kilka razy w ciągu dnia i ziółko stawało się odpowiednie :)

XDDDDDDDDDDDDDDDD
 

Th3Game

Member
Rejestracja
Lis 25, 2019
Postów
8
Buchów
0
Wszystko było odpowiednio wysuszone.
Nie wydaje mi się żeby było sfermentowane, po rozkruszeniu, zapach, smak, wszystko w jak najlepszym porządku. Po prostu topy były bardzo żywiczne i przesadziłem z odsysaniem. Dlatego zrobiły się twarde jak kamień.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół