nasiona marihuany

Czy to brak potasu?

Wyszukiwarka Forumowa:

Iluminator

Member
Rejestracja
Paź 31, 2019
Postów
17
Buchów
2
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Witaj Iluminator , na poczatku napisz w czym to trzymasz tzn typ ziemi , czym podlewasz jaki nawoz? w jaki wieku sa rosliny oraz jakie masz tam oswietlenie ? wazne tez jest hp wody ktora podlewasz ... Wyglada to jak brak azotu i przy tym tez potasu . Ale na j moje to jest prze nawozenie , napisz cos wiecej .

Potas (K)
Objawy niedoborów:
- spowolnienie lub zatrzymanie się wzrostu roślin
- żółknięcie i brązowienie liści
- pojawianie się dziur w blaszce liściowej
- w przypadku minimalnych ilości potasu może występować odpadanie liści i gnicie łodygi

Objawy nadmiarów:
- występują rzadko, jednak w przypadku dużych nadmiarów może dojść do deformacji lub zamierania stożków wzrostu

Azot (N)
Objawy niedoborów:
- spowolnienie lub zatrzymanie się wzrostu roślin
- kolor liści blado zielony przechodzący w jasny żółty
- zmniejszenie rozmiaru blaszki liściowej
- w przypadku roślin krzewiących, małe krzewienie (mniejsza ilość łodyg)
 

Iluminator

Member
Rejestracja
Paź 31, 2019
Postów
17
Buchów
2
Więc tak, ziemia 45% Canna prof. plus, kokos45%, perlit10%. Zestaw nawozów Canna, do podlewania używam autopota, oświetlenie 2* hydromars Ta 250, box-120*120*200.
Nawożenie zgodnie z tabelą Canna. pH mierzone przy każdym napełnianiu zbiornika.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Ktory tydzien zycia rosliny ? jesli uzywasz Terra Canna Professional + on ma w sobie duzo nawozow np do 4 tygodnia zycia rosliny jak nie dluzej , potem to moga byc juz niedobory ... moze ten auto top za mocny albo w za duzych dawkach basz za malych . widze ze rosliny zaczynaja kwitnac to przypuszczam ze to 6 tydzien
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak regulujesz ph tylko przy napełnianiu zbiornika to duża szansa że ph masz roz***ane. Sprawdzaj ph co dobę czy dalej jest prawidłowe, nie wiem jakiej wody używasz ale jeśli twardej(np. z kranu) to ph po dobie max 2 od regulacji powróci do poprzedniej wartości.
 

Iluminator

Member
Rejestracja
Paź 31, 2019
Postów
17
Buchów
2
pH reguluje po dodaniu nawozów, woda źródlana, pH czystej wody 5,7. Na vegu nie musiałem nawet podnosić pH bo nawóz podnosił.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
To sprawdź po dobie czy 2 czy nie wraca do 5.7...
 

Iluminator

Member
Rejestracja
Paź 31, 2019
Postów
17
Buchów
2
Tak też zrobię, dzisiaj oproznilem zbiornik, umyłem i zrobiłem nowa wodę, jutro sprawdzę pH, obecnie 6,6.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół