nasiona marihuany

Zwykła żarówka led- urośnie cokolwiek?

Wyszukiwarka Forumowa:

xkaszankad

Active member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
41
Buchów
0
Cześć, łażąc ostatnio po marketach budowlanych odkryłem, że żarówki CFL są właściwie nie do kupienia. Założyłem więc do boxa żarówkę ledową- spektrum fajne, dawka lumenów git, nie grzeje się ani nie żre dużo prądu. Teraz pytanie- czy mały automat pod tym wyrośnie?
 
J

ja72

Guest
A Ty chciałeś w budowlanym CFL kupić?? Czy wyrośnie? pewnie coś wyrośnie ale czy nie szkoda czasu i prądu to osobna kwestia.
 

xkaszankad

Active member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
41
Buchów
0
Jak na złość, cfl kiedyś były, ale od kilku lat nie ma :( . Zwykły led przemawia do mnie minimalnym zużyciem prądu- 1500 lumenów zużywa jakieś 9 watów, a mój box jest na tyle mały, że to aż za dużo. Konopiami się raczej bawię- nie jestem miłośnikiem marihuany, więc raczej chcę robić eksperymenty. Mam zamiar zrobić malutki busz, złożony z 3 automatów, każdy w litrowej doniczce. Co z tego wyjdzie to nie wiem, ale spróbować warto.
 
J

ja72

Guest
Co Wy macie z tymi AFami... ? Piwo też pijesz bezalkoholowe ?
 

xkaszankad

Active member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
41
Buchów
0
Jestem zwolennikiem af ze względu na rozmiar. Skoro dojrzała roślina osiąga 60 cm, a ja mam 20 cm wysokości na roślinę, to łatwiej będzie mi zmniejszyć automata niż femizowaną roślinę, która osiąga 100, 120 czy 150 cm
 
J

ja72

Guest
Jestem zwolennikiem af ze względu na rozmiar. Skoro dojrzała roślina osiąga 60 cm, a ja mam 20 cm wysokości na roślinę, to łatwiej będzie mi zmniejszyć automata niż femizowaną roślinę, która osiąga 100, 120 czy 150 cm

Osiąga tyle ile jej pozwolisz...
 

xkaszankad

Active member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
41
Buchów
0
Masz rację, ale po prostu AF wydaje się być wydajniejszy przy mikro uprawach. Przetestuję jeszcze sezonówki, ale af jest bardziej polecane do pcboxów
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
3
Jeśli nie masz warunków na rośliny pełnosezonowe to rób uprawę na automatach i olej negatywne komentarze. Lepszy rydz niż nic. Jeśli trafisz na dobre żarówki ledowe to będzie gitara. Przez kilka lat miałem warunki tylko dla automatów i byłem bardzo zadowolony z wyników. Na out też zawsze sadzę pełnosezonówki i dwa rzuty automatów. Pełnosezonówki bardzo często opierdzielają mi pod koniec sarny lub rozkopują dziki. Gdyby nie automaty byłbym zdany na szit od dilla po 50 zeta. Powodzenia.
 
J

ja72

Guest
Ale to nie jest negatywna opinia, staram się go przekonać że nawet Pcboxie można upchać fajną nieautomatyczną odmianę.
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
3
Ja tam się nie spieram. Też wyrażam tylko swoją opinie <peace>
 

xkaszankad

Active member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
41
Buchów
0
Oczywiście że można, wybór odmiany to kwestia moim zdaniem drugorzędna. Feminizowana feminizowanej też nie równa. Dużo ludzi bierze automaty ze względu na zapach, np. northern light, lowryder, quick one itd.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół