nasiona marihuany

Project: Hardkor Krokodajl . HPS400wat. 16xAF mix SpeedSeeds . 4xBebook Special1.40m2.

Wyszukiwarka Forumowa:

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Cześć


Chciałbym udokumentować na forum przebieg relacji z uprawy pod lampą, która miała miejsce na przełomie 2017 / 2018. Póki co byla to moja ostatnia uprawa pod sztucznym światłem i od tamtej pory mam przerwę. Za sobą mam kilka takich upraw. Niebawem po nowym roku w planach mam zacząć zabawę od nowa.


Uprawa zioła trwała 95 dni, nie jestem do końca z niej zadowolony. Popełniłem kilka świadomych błędów, jednym największym z nich wszystkich była presja czasowa, która na mnie ciążyła jeszcze zanim zabrałem się do robienia mateksu. roślinki mogły jeszcze rosnąć conajmniej 10 dodatkowych dni, niektóre spuchły tak na 85% swoich możliwości, choć większość była gitowa.


W owym czasie miałem mały krzysys floty w dodatku musiałem zmieścić się w jak najkrótszym czasie od startu do ścinki. Drugim dość znaczącym błędem był mix odmian, ale na to nie miałem wpływu z tego względu, że nasiona kupił mi ziomek jeszcze zanim go zawineli , uprawa przez to dla mnie zyskała miano sentymentalnej.


Kolejnym błędem był brak odpowiedniego przygotowania miejsca uprawy, brak drugiego boxa, lodowate miejsce. I niechące przegięcie w pewnym momencie z nawozem poprzez brak zanotwania, że w jednym z baniaków już był nawóz. Wszystko zostało wyklepane.


Czym był box? Box był bardzo spartański i niebezpieczny ze względu na konstrukcję jak i swoistą nieszczelność, także przez brak zautomatyzowanego systemu cyrkulacji powietrza. Lodowate powietrze poza boxem uniemożliwiało aktywny obieg. jego stelaż został starannie owinięty do okoła zwykłą plandeką, która została z kolei przykryta kilkoma kocami. w pomieszczeniu temperatura była tragicznie niska, czasem nawet dochodziła zeru stopni. w środku był filtr węglowy i pasywny wlot. wiatrak mieszający oraz nawilżacz. Było dwadzieścia roślinek automatycznych w dziesięciu, dwunasto litrowych donicach. była to genetyka speed seeds, mix. między innymi blueberry, AK, amnesia, northen light oraz pare bebooków.




----


6.10.2017





10.10







12.10





17.10





21.10








24.10








29.10























30.10





1.11











3.11





7.11

















12.11





























15.11












19.11











 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół