nasiona marihuany

Komórka 0.5m2 LED 600W AK472 x blueberry x lowryder #2 x random seed

Wyszukiwarka Forumowa:

grower787

Member
Rejestracja
Lip 22, 2015
Postów
5
Buchów
0
Witam. Po dlugiej przerwie od growerowego hobby powracam z moim pierwszym Indoorem!

23.11.19 na płatkach kosmetycznych pojawiły się 4 pestki, które docelowo pojawią się w mojej komórce wyłożonej znaną i lubianą folią ratunkową z apteczki. Odmiany które wysiewam to:
-AK 472 Autofemi
-Blueberry Autofemi
-Lowryder #2 Feminizowana, ale nie automat
-Randomowe nasionko wyciągnięte z tematu, miałem to szkoda, żeby sie zmarnowało :)

Za źródło światła bedzie mi służyć Lampa BESTVA 600 watowa (wg. producenta odpowiednik 250 watowego HPSa)

kiełki wylądują do ziemi kaktusowej, i małych torfowych doniczek, które docelowo wylądują w ok. 30cm donicach. podłoże w tych wiekszych donicach będzie z dodatkiem kokosowego włókna, perlitu i kerazmytu wg. instrukcji z haszyszowej wiki.

Jestem otwarty na porady oraz uwagi.
Updaty będe się starał dawać raz na tydzień.
Pozdrawiam i zapraszam do śledzenia :)

thumb_received_2482532951824043.jpeg


IMG_20191124_133949.jpg
 
Ostatnia edycja:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Przemysl czy warto sadzic auto i sezony razem. Robilem tak i nie polecam.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Lowryder który nie jest automatem? No ciekawe...
 

grower787

Member
Rejestracja
Lip 22, 2015
Postów
5
Buchów
0
Update!
Mam dzień trzeci dla Blueberry i Lowrydera, które czekają aż podrosną na wstawienie do docelowych doniczek (3 galonowe, troche za duze jak na automaty moim zdaniem).
Reszta pestek nie chce wyjść, wcale im sie nie dziwie, bo nasionka są dosyć stare i mialy slabe warunki do leżakowania. na wacikach mam jeszcze White russiana i mam cały czas nadzieje, że AKacz i ten stary White russian jeszcze wyjdą (4 dzień w ziemii)
Mam zamiar dokupić "grzybnie" którą sie wiesza w Boxie i produkuje ona Co2, ponieważ nie mam fizycznej mozliwosci zamontowania żadnego systemy wentylacji do Boxa.


Warunki w boxie takie jak widać. 40% wilgotno i 27*c temperatura. podlewam dosyć często


normal_IMG_20191208_225457.jpg



??
Pozdrowionka
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Ojjj - ziemia do kaktusów raczej nie jest odpowiednim medium dla konopi (zawiera dużo piasku).
 

grower787

Member
Rejestracja
Lip 22, 2015
Postów
5
Buchów
0
Za radą [MENTION=88011]Buzz Astral[/MENTION] przesadziłem kwiatki do ziemii dedykowanej dla konopi.
Mam problem z jednym plantem. Liscie wzbudzaja moja obawe. Ma ktos pomysl co moze byc przyczyna? Nie wydaje mi sie, zebym przelewal rosliny, bo reszta wyglada zdrowo


 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
ch*j wie co jej jest, poczekaj i zobacz czy zscznie normalnie rosnac, jak nie to kibel. Czasami tak bywa, ze trafi sie mutant
 

grower787

Member
Rejestracja
Lip 22, 2015
Postów
5
Buchów
0
UPDATE

Kwiatki mają się bardzo dobrze. Ten brzydal Blueberry odżył i wygląda naprawde nieźle. ma juz 20 dni wiec rosną bardzo powoli. Jest to spowodowane warunkami jakie mialy na początku. niska temperatura i słaba wilgotność.

W doniczce torfowej jest White russian, który wykiełkował aż tydzień później niż reszta kobitek.. ma dokładnie 11 dni.

Blueberry obok ma 20 dni


A tak prezentuje się Lowryder #2 auto, również ma 20 dni.


Tutaj wykiełował mi niedawno czwarty plancik - AK472


A tutaj jest zdjęcie podłoża, które wybrałem (oczywiście z dodatkiem perlitu i koksa wg. haszyszowej instrukcji)

Jutro będe musiał zostawić kwiatki same sobie aż na tydzień czasu.
Czy moge już powoli zaczynać trening na największym kwiatku, czy jest jeszcze za mały?
Oraz mam pytanko odnośnie suplementacji. Co polecacie i kiedy wy byście zaczęli dawać jakieś witaminki?

Pozdrawiam :))
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół