nasiona marihuany

Cob Do 60x60x140 GrowBox

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Uho miał/ma plazmę to Ci może coś o niej powiedzieć :)
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,501
Odznaki
3
a dlaczego clu 058 sa lepsiejsze niz cree3590 ?>

Miałem na myśli, że będę miał najlepsza wersję clu058. Z citizenow można wyciągnąć więcej W I to ich przewaga.
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Uho miał/ma plazmę to Ci może coś o niej powiedzieć :)

mial i ma i bedzie mial haha kozak i ch*j hehe najlepsze ziolo jakie jaralem to z pod plasmy bylo mocne strasznie i bardzo zdrowe kwiatki rosna ,niby spectrum nablizej slonka ,jest to ogolnie suplemencyjne swiatlo , ktore dodaje sie dla jakosci bardziej niz dla plonu ,plasma ma odwrotyny przelicznik mocy na vata ,znaczy na flo 300 watt plasma jest liczona jako hps 200watt to z umoli , a ledy np to 250 watt to jak hps 400 ,ale z ledow takiego ziolka nie mialem nigdy jak z pod plasmy ,na vegu z moca dziala w podobnie do ledow , watt vs watt ale flo ni chu*a
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
uho, i to takie wielkie jest? w sensie ten balast? daj fotę jak masz czas i sposobność ;)
 

kacperek555

New member
Rejestracja
Gru 22, 2019
Postów
3
Buchów
0
Drodzy forumowicze, prosze o pomoc w doborze oswietlenia. Potrzebuje oświetlić boxa o powierzchni 0.7x0.7. W boxie utrzymuje stężenie co2 na poziomie 1500ppm, dlatego chciał bym dostarczyć plantom tyle swiatła ile dadzą rade przetworzyć. Zależy mi na jak najlepszym stosunku watt/lm i mozliwie osciagnieciu pełnego spektrum (wiem, każdy by chciał ;) ).Czy CXM32 3500K jest aktualnie najlepszym wyborem? Jesli tak to prosze o konkretne diody ktorymi wypadało by uzupełnić spektrum. Jaka powinna być łaczna moc takiego oswietlenia ledowego przy stezeniu co2 powyzej 1500ppm lub wiekszym.
 

gniazdko

Member
Rejestracja
Lis 16, 2019
Postów
9
Buchów
0
Drodzy forumowicze, prosze o pomoc w doborze oswietlenia. Potrzebuje oświetlić boxa o powierzchni 0.7x0.7. W boxie utrzymuje stężenie co2 na poziomie 1500ppm, dlatego chciał bym dostarczyć plantom tyle swiatła ile dadzą rade przetworzyć. Zależy mi na jak najlepszym stosunku watt/lm i mozliwie osciagnieciu pełnego spektrum (wiem, każdy by chciał ;) ).Czy CXM32 3500K jest aktualnie najlepszym wyborem? Jesli tak to prosze o konkretne diody ktorymi wypadało by uzupełnić spektrum. Jaka powinna być łaczna moc takiego oswietlenia ledowego przy stezeniu co2 powyzej 1500ppm lub wiekszym.

Zobacz na Ebay.ie można kupić Migro 100 lub 200 z rabatem 25%. W opisie jest że radiator lub uchwyt mogą mieć drobne zarysowania. Zamówiłem obie lampy , wysłane DPD czas dostawy 3 dni. Absolutnie genialna jakość wykonania, brak wentylatora ,chłodzone samym radiatorem i mega parametry.
 

gniazdko

Member
Rejestracja
Lis 16, 2019
Postów
9
Buchów
0
Masz na miejscu i bez kombinacji na aledrogo znajdziesz Panel Led Grow clu058
Tak samo ma na miejscu to jak i tamto. Patrząc na foty to wykonanie tych twoich to taka klasyczna rzeźba w g..., niby robią podobną robotę ale. Luminus są jednak lepsze, wykonanie lampy nawet nie ma co porównywać, róznica w cenie 100 zł. Guiness jest Dublina a z myślenic co?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół