nasiona marihuany

Uprawa bez uprawy /no till soil /

Wyszukiwarka Forumowa:

Radosqn

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
160
Buchów
293
Czy ktoś próbował tej metody uprawy. Chciał bym spróbowac ale mało wiem. Ciężko coś znaleźć na polskich stronach. Zapraszam do dyskusji
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Uprawa bez uprawy ? No-till to uprawa bez nawozów z butelki heh
Jak na razie to jest tu 2 takich co uprawiają w ten sposób [MENTION=27768]judaista[/MENTION] i [MENTION=90749]Virandell[/MENTION]
 

Radosqn

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
160
Buchów
293
W glebie żyją organizmy grzyby nicienie. Dzydzownice itp . Które żyją że sobą w symbiozie i oddziaływuja na roślinę tak że polewamy tylko woda bez nawóz i mamy zdrowiutkie planety.
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
[MENTION=86461]Radosqn[/MENTION] no to smieszek ci napisal ja I Juda tak robimy rozkmin sobie Jude ja mialem troche problemow przez chustkowy przepis Albo cos innego mi nie wyszlo (wapno ogrodowe w granulkach zamiast w proszku Albo za duzo rzeczy nawalilem)
Ogolem najwazniejsze sa duze doniczki conajmniej 50l ale mozna tez robic w 11l tyle ze wiecej roboty przy tym jest I mozesz miec wieksza szanse ze ci wystapia niedobory w takim litrazu.
Rozkmin sobie coots mix I pogladaj troche fotorelacji.
Ogolem jak jestes poczatkujacy to ci nie polecam ten typ uprawy szczegolnie w mniejszych doniczkach.
Co do zycia w glebie o ktorym mowisz one ci rozkladaja takie rzeczy jak maczke kostna,kelp itp I dzieki nim sa one dostepne dla roslin.
Ewentualnie mozesz sprobowac biotabs na takiej samej zasadzie dziala I zobaczysz czy ci sie podoba.
 
Ostatnia edycja:

Radosqn

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
160
Buchów
293
Dzięki za odpowiedź. Znam koleszke w UK ten sposób sadzi. I wygląda to rewelacyjnie

---------- Post Zaktualizowany 14:28 ---------- Data pierwszego postu 14:14 ----------



---------- Post Zaktualizowany 14:30 ---------- Data pierwszego postu 14:28 ----------



---------- Post Zaktualizowany 14:32 ---------- Data pierwszego postu 14:30 ----------

 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Widac ze litraz ma duzy takze kombinuj :)
 

Radosqn

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
160
Buchów
293
Doniczki 60l. Kwestia przygotowania odpowiednio podłoża.
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Coots mix I 60l doniczki jak twoj koleszka I bedziesz mial grow Bez problemu tylko troche poczytaj
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół