nasiona marihuany

[LED] [2x300W] [Auto Duck] [Auto AK] [60 day grapefruit]

Wyszukiwarka Forumowa:

firsttime

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2019
Postów
45
Buchów
0
Witam,
pierwsza uprawa...

Nasiona: Auto Duck (oryginalne nasionka DP ) , Auto AK [ Hol. Skn. ] oraz 60 day [ również HS ]
Ziemia : canna terra professional plus
Nawozy Bio Grow i Bio Bloom
Swiatlo : 2 x 300w led


Dni mają około 15. Od góry po prawej największy auto ak, po lewo u góry auto duck, na dole po lewo 60 day i na dole po prawo drugi auto duck


Proszę o rady, uwagi. Auto duck ten na dole i 60 day tak sobie rosną, w sumie to w ogóle w porównaniu z AK.


---------- Post Zaktualizowany 15:53 ---------- Data pierwszego postu 15:46 ----------

Szczerze nie polecam odmiany auto duck, najdroższa jaka jest praktycznie w seed banku... z ciekawości chciałem zobaczyć czy na prawde nie widac, ze to konopia i każdy kto wie jak krzak normalny wygląda od razu rozpozna i w auto ducku konopie. Rośnie bardzo słabo. Najgorsze jest to, że auto ak… dostałem w gratisie i nie wiem czy to odmiana indyjka czy sativa bo nie było podpisane a sklep ma dwa rodzaje auto ok i roznia sie wlasnie jedna sativa druga indyjka…
Na wasze oko ten auto ak to indyjka czy sativa ? Bo pięknie rosnie … a te auto ducki do do dupy... tak samo jak ten 60 day :/

Jakie odmiany znacie fajnie rosnące solidne automaty ? Moby Dick XXL ktoś miał styczność?

Do tego wydaje mi się, ze za dużo podlałem rosliny… Doniczki 11l.

Czasami doświetlam je CFL 125W tak dla dodatkowego światła ale bez znaczenia to w sumie.

Nie wiem czemu ak rosnie slicznie a te do dupy :/
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Kaczki, szczególnie ta po prawej na dole wygląda jakby miała niedobory jakieś. Delikatnie bym je czymś zasilił. tak w połowie dawki. Po dwóch trzech dniach będzie wiadomo czy o to chodziło. Akacz może mieć mniejsze zapotrzebowanie i dlatego sobie radzi.
 

firsttime

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2019
Postów
45
Buchów
0
Kaczki, szczególnie ta po prawej na dole wygląda jakby miała niedobory jakieś. Delikatnie bym je czymś zasilił. tak w połowie dawki. Po dwóch trzech dniach będzie wiadomo czy o to chodziło. Akacz może mieć mniejsze zapotrzebowanie i dlatego sobie radzi.

Wszystkie dostały po równo już 3 razy BioBizu Bio Grow 1ml / 1l
Były mocno dość podlane ale nawet nie wyciekło dnem, jednakże solidnie dostały na pewno z 1 litr powoli w donice.

A gdybys zdiagnozował co to za akacz czy sativa czy indyjka... po lisciach chociaz, bo na holenderskim skunie maja dwie wersje w automacie akaczy i cholera wie ktory daja za gratis bo pieknie rosnie.

Ten 60 day wg. Ciebie rosnie prawidlowo ? Wg mnie... nie wiem, ale też jak karzełek jakiś wygląda.

Wilgotnosc czesto spada do 35% po psikaniu potrafi nawet 70% być , Temperatura 23-27C . Brak wentylatora i nie będzie.

---------- Post Zaktualizowany 16:08 ---------- Data pierwszego postu 16:03 ----------

Tak wygląda kaczka ta z dołu po prawej stronie. Ewidentnie jej coś dolega. Nie wiem czy wywalić ją i coś nowego wstawić ? Nie znam się. Proszę o rady ekspertów.



---------- Post Zaktualizowany 16:11 ---------- Data pierwszego postu 16:08 ----------

Tak wygląda calosc, tylko ak 47 mnie bardzo zadawala
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Widać że trzy rośliny maja problem. Przydałoby się zdjęcie w normalnym świetle bo pod Ledem nic nie widzimy. Akacz to przewaga Indiki, ale zapytaj sprzedawce co to za nasionka. BioGrow nie znam , nie używałem, ale wydaje mi się że 1ml/litr wody to niewiele. Uprawa w organice często mnie irytuje bo trzeba być naprawdę fachowcem żeby ją ogarniać.

---------- Post Zaktualizowany 16:21 ---------- Data pierwszego postu 16:17 ----------

Ps. Jak tak patrzę na ta kaczkę to może mieć problem z korzeniami poprzez za duża wilgoć w podłożu. Ciężka sprawa, dlatego większość nie chcę się wypowiadać w takich przypadkach.
 

firsttime

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2019
Postów
45
Buchów
0
Czyli przelałem, mogłem się tego spodziewać. Poczekam kilka dni za rozwojem sytuacji. Będzie mi miło jak będziesz mieć na uwadze i zerkniesz na fotorelacje w poniedziałek.

Czy jako ekspert możesz się wypowiedzieć, czy warto to trzymać dalej czy na wymienić niestety te roślinki z racji tego, ze plonu za dużego z nich nie będzie?.
Dziś poszedł oprysk na wszystkie z asahi sl 1ml na 1l.

---------- Post Zaktualizowany 16:30 ---------- Data pierwszego postu 16:26 ----------

Czy mógłbyś polecić jakiś nawóz dla automatów na weg i flo skoro te bio to... gówno bo trzeba ekspertem być wybitnym ?
PK 13/14 dam jak zacznie akacz kwitnąc.
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Wszyscy się cały czas uczymy. Żaden ze mnie ekspert. Zajmuje się tym hobbistycznie, a trzeba by poświęcić na uprawę tyle czasu co na pracę i to latami żeby ogarniać temat perfekt. Szczerze mówiąc mam od wczoraj podobna sytuację w boksie i sam próbuje ogarnąć co zepsułem. Moim zdaniem chodzi o za dużą wilgotność. Rośliny zostaw i nie zrażaj się. Daj im czas i ogranicz ingerencję. Powinny sobie poradzić. Czasem za bardzo się staramy, a roślinom trzeba zapewnić minimum potrzebnych warunków i same sobie poradzą ;-)
 

Arcy Hultaj

Member
Rejestracja
Lis 13, 2019
Postów
15
Buchów
0
Przejrzyj sobię ofertę nawozów firmy intermag cenowo, składowo, jakościowo i ekonomicznie wychodzą najlepiej na rynku, a szczególnie podoba mi się Hydropon Mikro Plus w połączeniu z asahi?
 

firsttime

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2019
Postów
45
Buchów
0
Przejrzyj sobię ofertę nawozów firmy intermag cenowo, składowo, jakościowo i ekonomicznie wychodzą najlepiej na rynku, a szczególnie podoba mi się Hydropon Mikro Plus w połączeniu z asahi

Dokupiłem Plagron 13/14 , Plagron Terra Grow mineralny oraz Ripen na sam koniec. (Proszę nie pisać, ze smak popsuje czy cos :p )

---------- Post Zaktualizowany 17:04 ---------- Data pierwszego postu 16:52 ----------

Ale zerknalem na nawozy, w ogole nie znane mi były. Dziekuje
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Plagon ma bardzo dobre mineralne nawozy. Uważaj tylko bo można przypalić rośliny. Trzeba trzymać się zalecanych dawek, a na początku dawać nawet połowę tego co zaleca producent. Postaram się zaglądać. Powodzenia.
 

firsttime

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2019
Postów
45
Buchów
0
Czy podpowiesz mi kiedy zacząć stosować nawóz na flo ten biobizzu u akacza ? Płeć już oczywiście pokazał, że kobitka.
Wiem wiem… jak wyschnie ziemia :) Ale czy już czy jeszcze dac np. plagron terra grow ? No i jak pozostałe roślinki karmić. Pozostałym dałbym na 99 procent nawóz na wega. Ale akacz? Zastanawia mnie Wasze zdanie koledzy i koleżanki użytkownicy.

Co raz bardziej się przekonuje, ze w poniedziałek, ew wtorek czy srode będzie zamiast 60 Daya i tego mniejszego kaczora , będzie 2 x auto moby dick xxl … (czyli miks white widow xxl i haze xxl ) . Podobno to potwory są takie nawet metrowe a szyszek jest mega dużo.
W Poniedziałek poproszę o pomoc z decyzją po aktualizacji .
 

firsttime

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2019
Postów
45
Buchów
0
Aktualizacja - Proszę o ocene czy warto trzymać te dwa auto ducki i jedno 60 day. Jeżeli mam nie osiagnac nawet potencjalnie 20g / krzak z nich to nie chce ich trzymać. Auto AK slicznie rosnie Roslin nie podlewałem od ostatniej aktualizacji, podleje gdzies dopiero w srode jak cos. Wolno paruje i wolno piją rosliny.

Pytanie czy do auto ak dawac nawoz na weg czy dawac już nawoz na flo ?





---------- Post Zaktualizowany 12:28 ---------- Data pierwszego postu 12:27 ----------

 

firsttime

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2019
Postów
45
Buchów
0
Dzieki za pomoc czy wywalić te rosliny czy nie.

Trudno wywalam :)

ps. kiedyś to forum to chyba bardziej życiem żyło.
 

Arcy Hultaj

Member
Rejestracja
Lis 13, 2019
Postów
15
Buchów
0
Nie chcę pimpować tego środka ale w takich przypadkach asahi sl potrafi naprawdę zdziałać cuda.
Poza tym jak dobrze rozumiem na te 4 rośliny dajesz 600w oświetlenie? Zdecydowanie przerost formy nad treścią na te automaty stykło by 150-200w.
Z nawzami jest tak że na weg daje się z większą zawartością azotu żeby ją podpedzić i przyspieszyć wzrost a na flo przycina się azot na rzecz fosforu i potasu z celu poprawy kwitnienia. Jeżeli rośliny są małe to pedź je azotem jak już konkretnie wejdą w kwitnienie dawaj na flo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół