nasiona marihuany

2x Auto Ak47 - FOTORELACJA

Wyszukiwarka Forumowa:

mefiu1235

Active member
Rejestracja
Lis 20, 2019
Postów
31
Buchów
5
Siemanko.
Chciałbym podzielić się paroma fotkami prosząc na bieżąco o rady ;)
Plant ma 17 dni od pojawienia się łodygi. Aktualnie jest 3ci dzień po przesadzeniu do tych potów co na zdjęciu. Chciałbym wykonać LST conajmniej dla jednego krzaka. Dla jednego ponieważ jest to pierwsza uprawa więc się boję, że coś pójdzie nie tak. Czy roślinki są już gotowe? Mają już po te 4 zestawy liści, ale zastanawiam się czy to nie za wcześnie po przesadzeniu.
Aktualnie roślinki zapuszczają korzenie i za bardzo nie rosną(gdzie wcześniej śmigały jak głupie. Zresztą wydaje mi się, że bardzo ładnie i zdrowo wyglądają jak na 17 dni)
Proszę o radę :)

---------- Post Zaktualizowany 18:02 ---------- Data pierwszego postu 17:54 ----------

clear.gif


---------- Post Zaktualizowany 18:03 ---------- Data pierwszego postu 18:02 ----------

9.jpg
 

babels

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2013
Postów
74
Buchów
0
JAKIE oswietlenie, jaka ziemia nawozy itp. napisz cos wiecej. Dobrze wygladaja jak na 17 dniowe wbij na moja 19 ja dzis zrobilem lst ale delikatnie zapraszam
 

mefiu1235

Active member
Rejestracja
Lis 20, 2019
Postów
31
Buchów
5
HPS 70W (Bardzo mała powierzchnia co widać po zdjęciach. Wg kalkulatora - wystarczy)
Nazwy ziemii nie podam, bo nie pamiętam a worka nie mam. Zwyczajna ziemia do roślin z dodatkiem perlitu.
Od 9 dnia nawożę: 1 raz pół dawki zalecanej dla sadzonek, póżniej już wg etykiety. Cykl nawożenia naprzemienny: raz nawóz raz woda.
Nawóz : Advenced Nutrients Grow
Wentylator PC wciągający i wyciągający powietrze.

Roślinki już dają zapachem. Czy to normalne?
LST przed podlaniem?
 

babels

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2013
Postów
74
Buchów
0
moje jeszcze zadnego zapachu nie daje a ma 19 dni. Moim zdaniem to zalezy od genetyki. LST zrob np. teraz a podlej jak tego gleba wymaga
 

mefiu1235

Active member
Rejestracja
Lis 20, 2019
Postów
31
Buchów
5
Dzięki. Będę updatował

---------- Post Zaktualizowany 19:02 ---------- Data pierwszego postu 18:18 ----------

10.jpg

Jest sens prawego planta naginać? Doniczka nie za mała żeby zaczynać LST? Top jest praktycznie pod samą ścianką pota.

---------- Post Zaktualizowany 19:09 ---------- Data pierwszego postu 19:02 ----------

11.jpg
 

babels

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2013
Postów
74
Buchów
0
dobrze Ci to wyszło ja to sie bałem swojej naginac bo strasznie zwarta rosnie...
 

mefiu1235

Active member
Rejestracja
Lis 20, 2019
Postów
31
Buchów
5
Rośliny są już po ścince i trimingu. Jak na pierwsza uprawę, jestem zadowolony. Zawsze może być lepiej i na pewno będę się skupiał na większym plonie przy kolejnej próbie.
Jak wyschną dam znać ile wyszło !
 

Rokell

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2017
Postów
58
Buchów
0
Daj znać ile wyciągnąłeś z tych panienek :D Szkoda, że nie zrobiłeś porządnej FR choć doskonale rozumiem, że jak mała widownia to i chęci znikome...
 

mefiu1235

Active member
Rejestracja
Lis 20, 2019
Postów
31
Buchów
5
Wyszło około 30g z obu roślinek. Wynik wydaje mi się przeciętny lub nawet poniżej średniej (zakładałem tak ~20g / planta), ale była to pierwsza uprawa więc biorę na to poprawkę. Martwi mnie brak zapachu. Skuny pachną raczej polną trawą (nie ma pleśni. Currying robiony poprawnie) a i nie każdy joincik daje kopa (różnie to bywa). Może seed bank do dupy...
 

bzn

Active member
Rejestracja
Sie 19, 2018
Postów
25
Buchów
0
A jaki producent nasion. A co do kopa to może tolerancja się zalaczyla palac ciągle to samo zioło.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół