nasiona marihuany

Niepokojący kolor liści

Wyszukiwarka Forumowa:

wtk

New member
Rejestracja
Lis 18, 2019
Postów
3
Buchów
0
Witam. Pisałem wcześniej w temacie dla początkujacych ale brak tam jakiejkolwiek odpowiedzi, a widze, ze zmiany na roslince postepuja. Do rzeczy. Roslinka ma ok. tygodnia. Nie wiem dokladnie jaka to jest, ale wiem, ze to AF. Problem widoczny jest na zdjeciu. na poczatku lisc mial zolte plamki, teraz po nocy widze, ze juz do polowy jest zolty, a reszta liscia ciemnieje. Te liscie, ktore sa gladkie wygladaja normalnie. Roslinka podlewana jest Dobrowianka. Wczoraj pierwszy raz dostala wode z nawozem (oczywiscie wymieszany z woda w mniejszej ilosci niz zalecal producent). Przegladalem choroby roslin, ale sam juz nie wiem co to moze byc. Prosilbym o pomoc kogos doswiadczonego. Ponizej zamieszczam zdjecie. Odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam.
7.jpg
 

uciulanygiecik

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2014
Postów
71
Buchów
5
wydaje mi się że ziemia mocno z***ana. druga opcja byłaby że przelewasz aczkolwiek ziemia wygląda wręcz na suchą. tak czy tak raczej już bym o nią nie walczył, lepiej zacznij od nowa. tygodniowa roślina powinna być większa. btw - nawozy daje się dużo później.
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Z fusów nikt nie wywróży. Musiałbyś napisać jakie warunki ma roślina, co to za nasiono itp... Tak czy inaczej coś kolego ostro jest nie tak bo roślinka powinna być kilkukrotnie większa. Dopóki nie znajdziesz przyczyny nie ma sensu marnować czasu i prądu na tą biedną roślinę.
 

wtk

New member
Rejestracja
Lis 18, 2019
Postów
3
Buchów
0
Dzieki Panowie za odpowiedz. Szczerze mowiac nie wiem co moglobyc przyczyna. Gleba na pewno byla o odpowiednim pH, wymieszna z wloknem kokosowym. Na zdjeciach moze widac inaczej, ale roslina byla dzien wczesniej podlewana. Nawoz dalem z tego wzgledu, ze przeczytalem gdzies tu na forum, ze ktos lal juz chyba od 4 dnia nawoz i roslo jak szalone (wiecie, tonacy brzytwy sie chwyta). No coz, dzisiaj rano widzialem, ze niestety to zniszczenie postepuje. Roslinka poszla do kosza. Ale nie mam zamiaru sie poddawac. Dziekuje serdecznie za odpowiedzi :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół