nasiona marihuany

Hormony roślinne - czyli wyższy poziom uprawy. Potrzebuje kilku Waszych zdań na temat uprawy z hormonami.

Wyszukiwarka Forumowa:
K

kelpak

Guest
Witam,

co sądzicie o moim zestawie nawozów :

Bio grow (biobizz) + biohumus + asahi sl

a na flow

do wczesnego etapu flow hormon KELPAK do tego równocześnie Bio Bloom (biobizz) + pod koniec PK 13/14


Proszę się wypowiedzieć na temat hormonów :) Jakie Wam są znane, do którego momentu jakie stosujecie. Przede wszystkim co zaobserwowaliście.
Najbardziej mnie ciekawi dlaczego nie ma wzmianki na forum o KELPAKu czy ogolnie o auksynach i cytokininach. Jest polska praca naukowa o konopiach gdzie jest wymienione , że auksyny są induktorem kwitnięcia. Czyli coś bardzo ciekawego.

Topic proszę żeby był zwykłą ciekawą dyskusją na temat hormonów. Warto zacząć rozpowszechniać informacje, bo to przyszłość uprawy.
 
K

kelpak

Guest
Admin, trzeba przyznać rację, coś tam było w tej wyszukiwarce. Zerknałem, dzięki! :) Samemu nie wiem czemu nie mogłem znaleźć.

Jednak zdecydowanie się za mało o tym mówi i dyskutuje, a w aktualnych fotorelacjach nikt nie uzywa...

Mógłbyś się wypowiedzieć co do KELPAKU jakbyś przeprowadził oprysk na automatach ? Jednorazowo prawdopodobnie po 4 liściu, co ?
W sumie podobnie jak asahi… i to mnie meczy.

Kelpak niesamowicie podobno potrafi wzmocnić zalążki kwiatów i owoców, a jak wiemy w konopiach je posiadamy, to go wyroznia od asahi.

Co innego na sezonówkach tam człowiek nie miałby problemu bo dłuuugi weg wiec asahi i w polowie kelpak.

Napisałeś chu*a warte... na czym stosowales, w sensie out/in... ? Ten Kelpak do tanich nie należy, 1l 85zł... i nie ma tak jak asahi, ze kupisz sobie 10ml w OBI.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,365
Odznaki
1
No nikt nie używa. I jak ci się wydaje? Dlaczego tak jest? Dlatego, że te hormony mają za***isty wpływ na konopie? Gdyby miały, to by były na stanie u każdego growera obok nawozu, a nie są. Nie wiem też, czemu piszesz o tym, jak o jakimś odkryciu? Auksyny i cytokininy są znane od blisko 100 lat, a piszesz o tym, jakby to jakaś nowość była. Nie jest. Do tego działają pozytywnie tylko na NIEKTÓRE rośliny i konopia do nich nie należy.

---------- Post Zaktualizowany 09:25 ---------- Data pierwszego postu 09:16 ----------

Właśnie sprawdziłem - ten Klepak jest wyciągiem z alg morskich, homeopatia.
 

Arcy Hultaj

Member
Rejestracja
Lis 13, 2019
Postów
15
Buchów
0
Bardziej zastanawiają mnie substancje, proheksadion wapnia i chlorek mepikwatu, stosowane są wielu uprawach ograniczają wzrost poprawiają kwitnienie i wzmacniają kwiatosyany.
Planowałem przetestować w tym roku środek Canopy ale jakoś nie doszło do skutku.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół