nasiona marihuany

[HPS 150W][0.23m2] 1xCookies Kush, 1x Cricital Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Smoke raport zarzuce jak sie pokiszą w słoikach chwile, ale zapach jest przecudowny. Critical strasznie daje cytrusami tak jakby cytryna/grapefruit a w tle nuta typowego zapaszku mj. Bardzo przyjemnie wonia.
Za to po Cookies spodziewalem sie czegos innego.
Napaliłem się na słodki zapach ciastek a póki co jest taki tajemniczy ze sam nie potrafie powiedziec czym pachnie xd Ogólnie spoko strain ale moim faworytem nie bedzie. Posadzilem go tylko ze wzgledu na to ze ktos na forum napisal ze spoko pod sen a potrzebuje takiego zamiatacza bo ile można melatonine żreć.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Była już próba sprzęgła ? Weno napisz czy zamiata ten critical i jak walory smakowe
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Witam
Dzień 28/14/51

Wczoraj w 50 dniu kwitnienia Critical dostał na łeb. Mógłbym go potrzymać razem z Cookies ale nie puchł już jakoś plus naczytałem sie że takie liście mogą pleśnią zabrać plony, a jak wiadomo lepiej mieć mniejszy plon niż stracić wszystko/większość. 140g mokrego - 5 mniejszych łodyg, szacuje 25g suchego siuwaksu
Cookies dostaje od dziś samą wodę i za 2 tygodnie planuje ciachnąć. Podwiązane szczyty bo nie wytrzymują obciążenia :D

Co do samego Criticala to wysuszyłem paliłem już sampla i smakuje o wiele inaczej niż by sugerował zapach. Zapach jest cytrusowy, świeży a smakuje tak jakby benzyną xd Ogólnie mi smak odpowiada, kiedyś na osiedlu był kozak to smakował prawie identycznie i urywał głowę. Zobaczymy jak poleży w słoiku. Moc jest zadowalająca, nie narzekam.

Zdjęcia z kosy









Cookies, samotnie w boxie






Ave
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Dzień 28/14/57 HARVEST

Wczoraj w 57 dniu kwitnienia po dobie ciemni nadszedł czas na kose z przyczyn niezależnych ode mnie. Ogolem chcialem ja jeszcze z tydzien potrzymac ale los chcial zeby mi wy***alo skrzynke z instalacja.. dobrze ze nie skończyło się pożarem, tylko kabel się zwęglił i jest do wymiany. *****e stare bezpieczniki sftu. Mniejsza o to, na dole zapodaje fotencje.

Critical Kusha suchego wyszło 30g - nie ma najgorzej. Łodygi strzelajo już sie kisi w słoikach.


Ścinka Cookies Kush, trichomy mleko, trym na sucho bd.
Nie ważyłem mokrego ale obstawiam z 50 suchego.





W ostatnim upie podsumowanie, fotki suchego i to tyle.
Nexty już się moczą, wiec jakos za tydzien startuje.
Ciekawe czy ogarne temperature 250w HPS na 0.23m2, czy po prostu jestem po***any xd jak nie ogarne to standardowo na 150 i chuu


Ave
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
[MENTION=92090]Barto1312[/MENTION], co z tym podsumowaniem? :pop:
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Witajcie!
Przepraszam za zwłokę ale jakoę nie mogłem się zebrać do tego upa heh. ;P

Cookies Kush wyszło suchego - 59g


+popcorn 9g




Critical 30g + Cookies 68g = ALL 98g

Nie ma źle, mogło być lepiej. Z wyniku Cookies byłem zaskoczony - celowałem w max 50g.
Ważne że z fartem.

Critical - Zapach mega cytrusowy jak poleżał w słoju, high siada na głowę ale jest taki fresh że tak powiem. Idealny na dzień jak jeszcze trzeba poogarniać coś.


Cookies - Zapach słodki, skunkowy. Zioło raczej na luźny wieczór, posłuchać muzyki i posmiać się ze znajomymi. Już parę razy próbowałem oglądnąć film po nim ale co chwile gubiłem wątek i odchodziłem myślami w inne strony. Gastrówa po nim nieziemska.


Box nie stygnie, nowe już wegują.
Niedługo wjeżdżam na salony z nową FR pozdro. :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół