nasiona marihuany

[HPS 150W][0.23m2] 1xCookies Kush, 1x Cricital Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
W astvicie masz sporo ca i mg tj. 4 i 1,5 w stosunku do npk.

No to chyba deficyt potasu bo astvit ma malutko a guanokalong bloom dostala 2 razy po 2ml/l.
Ph pozywki w granicach 6-6.5 jest ale to nie istotne i tak w organice. Chyba zeby jakies bakterie glebowe zapodac.
2 razy zdarzylo mi sie troche przesuszyc glebe chu*nia bedzie jak zycie tam umarło

A dodatkowo ostatnio dostaly po 1 biotabsie na donice
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
To popalenie liscia i kropki miedziane to zaden potas...
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
To ja juz nie wiem co mam z nia zrobic. Przeleje dzis 2 litry przez nia i sprawdze ph przelewu moze zakwasna gleba i nie pobiera wapnia/magnezu
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Jak przesuszyles glebe to podaj bacterex. Wpisz sobie niedobór wapn/potas/magnez canna wyskocza ci obrazki, moze sam dojdziesz co jest 5.
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Nie będę wydawał 120zł żeby 1g proszku sypnąć pod planta..
Na bank nie umie zeżreć wapnia z gleby. Dzis przeleje ją wodą 7ph i zobaczymy czy ustąpi
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Dzień 28/14/19

Problemów ciąg dalszy, podlane kranówą przefiltrowana przez dafi unimax - 6,8ph + activera 3ml, hesiboost 1ml
Critical sypnięty jedną łyżką dolomitu na glebę + jedna łyżka w podlaniu.
Tymczasem ->

Pod HPS


Cookies




Critical




Familia


 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Jak ci szkoda pieniedzy to zaszczep jakieś inne bakterie glebowe, dobrym zrodlem jest humus. Mozesz ukrecic jakas herbatke kompostową z jego dodatkiem, ale do tego potrzebna jest pompka do akwarium, a to też wydatki... W ogóle to hobby to same wydatki, ja nie wiem, najtaniej wyszłoby rzucić to wszystko w piz*u...
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Jak ci szkoda pieniedzy to zaszczep jakieś inne bakterie glebowe, dobrym zrodlem jest humus. Mozesz ukrecic jakas herbatke kompostową z jego dodatkiem, ale do tego potrzebna jest pompka do akwarium, a to też wydatki... W ogóle to hobby to same wydatki, ja nie wiem, najtaniej wyszłoby rzucić to wszystko w piz*u...

W sesie ze taki jak np HUMUS UP UNIWERSALNY 0,5 L za 7.99 na popularnym serwisie aukcyjnym? Albo humus active. Wlasnie biotabsa bede zamawial na nastepna uprawe a tam jest bactrex.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Nie wiem co to humus up, wiec co to humus koprolitowy. Idź do ogrodniczego i kup najzwyklejszy oryginalny taki z ogrodnikiem, będzie git.
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Mam jeszcze mikoryze Plant Success Jellyfish ktora zawiera bodajze 8 bakterii pozytecznych tylko jak ja mieszam z woda to robia sie takie zelowe grudki i raczej nie podleje tym po wszystko zosyanie na powierzchni. A szkoda bo 10g kosztowalo jakies 35zl.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
No tak, lepiej zydzic tych 3 duszek. :D zawsze możesz zrobić dziurę w glebie i to wsypać... bakterie to są takie sk***iele że mają zdolność do namnazania i kolonizowania gleby.
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
W zadnym wypadku nie zydze skoro mam to w szafce po prostu nie wiedzialem jak to moge teraz zapodac. W takim razie działam :D

Taki kupilem za dwie dyszki


Zrobilem z każdej strony po otworku na glebokosc palca i po pol lyzeczki tych bakteri z mikoryza. Potem podlalem tym humusem zalecana dawke. Mam nadzieje ze odbije
 
Ostatnia edycja:

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Dzień 28/14/26

Puchno sobie, problemy ustąpiły, jest si.
Fotencje porównywawcze z odstępem dwudygodniowym.

18.01.2k20


03.01.2k20


18.01.2k20


03.01.2k20


Szyszki


 
Ostatnia edycja:

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Dzień 28/14/35

Cookies ciągle puszcza nowe włochy, jest dobrze. Critical już brązowieje powoli. W sumie zaczał kwitnąć tydzień wcześniej.
myslę że ogranicze mu nawozy do zera, biotabsa ma w glebie a bedzie ciety za jakies 2-3 tyg.
Natomiast Cookies pokazał lekkie popalenie końcówek. Dziwne bo starsze wiatraki jakby troche płakały o azot, chyba ze poprostu sa niedoswietlone i je zrzuca. Co podlanie dostaja Humus Active po 1ml tak dla zdrowotności.

Ogółem dieta wyglądała tak:
Co drugie podlanie na 1l
*Astvit 15ml
*Guanokalong 3ml
*Activera 3ml

2 razy dostały po 0,8ml na 1l Atami Bio Bloombastic

Ogólnie je będę głodził już za tydzień jakoś bo planuje na 25.02 je killyn ale zobaczymy w jakiej kondycji będą.
Myślałem Criticala ściąć wczesniej bo naczytalem sie ze takie liście przytopowe zajechane suche lubią sie z pleśnią a szkoda by było cały krzak wyj***ć. zapaszek Criticala mnie tak urzekł że nastepne grow poleci 3x Critical Orange Punch od dp.
Ave

Fotencje






Cookies


Critical



R.I.P Kobe :(
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
Ach nie mogłemsię doczekać na upa bo sam mam 3 CK już tydzień temu wykiełkowane i jutro albo po dojdą biotabsy i ogień. Tamten drugi plant może popalony a krytyk nie bo jak cztytałem to żarłoczne bestie z nich. Daj znać jak poniewiera. Mam w planach dłuższego wega dla tej odmiany
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół