nasiona marihuany

[HPS 150W][0.23m2] 1xCookies Kush, 1x Cricital Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
[FONT=Verdana,Arial,Tahoma,Calibri,Geneva,sans-serif]Witam ogrodników w mojej drugiej fotorelacji!

*Dziękuję za 13k pod poprzednią fotorelacją*

Teraz cisnę Kushe, organicznie, wszystko przewaga Indyjki
Miały być 3, są 2. Pinnaple Chunk dał dupy, trudno.
Co do treningu mam w planach benka na 4 lub 6 pałek
Nasionka od Barney's Farm


Nie będę się rozpisywał, lecimy z tyyym![/FONT][FONT=Verdana,Arial,Tahoma,Calibri,Geneva,sans-serif]

Oświetlenie: HPS 150W + odblyśnik + spreeder

Minimalnie: 6900lm
Średnio: 9200lm
Optymalnie: 11500lm

Własne: 18000lm


Growbox: Biała szafa 'incognito' obita mylarem diamond. Powierzchnia uprawna: 70cm x 33cm x h170cm
Fotoreproid: weg (21-28dni) 18/6, flo 12/12
Trening: Uncle Ben
Donice: Hempot materiałowe 11l
Medium: Plargon growmix + mikoryza jelly fish
Nawozy: weg - nie planuje bo ziemia wstępnie nawożona ew. w razie niedoboru azotu podleje/spryskam astvitem albo kupie jakiegoś organicznego humusa, flo - astvit+melasa, Atami biobloom, Hesi boost. Po benku oprysk ashai na odmułkę.
Wentylacja:
Wlot - pasywny (kratka wentylacyjna z regulacją przepływu) 150mm
Wylot - Axial quiet 125mm 197m3/h + filtr CanLite 70-100m3
Mieszający - AAB Cooling Black Jet Fan 12
Akcesoria: Test kropelkowy do ph, programator czasowy, stacja pogodowa, regulator obrotów do mieszającego, filtr Dafi, spryskiwacz.

Zabawa - czas start!

[FONT=Verdana,Arial,Tahoma,Calibri,Geneva,sans-serif]
[FONT=Verdana,Arial,Tahoma,Calibri,Geneva,sans-serif] [/FONT][SUB][SUP]
[/SUP][/SUB]
[/FONT]

[FONT=Verdana,Arial,Tahoma,Calibri,Geneva,sans-serif]05.11 Pestki wleciały do wody. Po 4h moczenia na gaze, przykryte talerzykiem.
07.11 Pokazały kiełki na 0,5cm i wleciały do ziemi.
12.11 Łebki wyszły na wierzch, lampa odpalona.

Dzień 8
Młode mają się dobrze. Woda lana - 6,5ph. Jedna liście coś powykręcała ale ręke daje że się ogarnie.
Tymczasem ->

Critical
[/FONT][FONT=Verdana,Arial,Tahoma,Calibri,Geneva,sans-serif]
[/FONT][FONT=Verdana,Arial,Tahoma,Calibri,Geneva,sans-serif]

Cookies
[/FONT][FONT=Verdana,Arial,Tahoma,Calibri,Geneva,sans-serif]
[/FONT][FONT=Verdana,Arial,Tahoma,Calibri,Geneva,sans-serif]

Aktualizacje co tydzień, chyba że będą problemy których nie będę pewien jak rozwiązać to wiadomo - wbita z zapytaniem, z fartem

:perverted-smiley:

[/FONT][SUB][SUP]
[/SUP][/SUB]
[/FONT]
 
Ostatnia edycja:

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Dzień 13

Dzisiaj krótko.
Suczki dostały kose na cztery pały, potem oprysk Ashai SL.
Odrosty trochę podrosną to ponaginam na krzyż.
Tymczasem ->

Łby u***ane


Cookies



Critical



 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Wszystko ładnie pięknie ale mam 2 pytania-czy ten filtr nie jest za mały do tego wenta? Może być tak że na pełnym flo będzie czuć bo wentyl go przedmucha a Critical Kush potrefi ostro śmierdzieć. Według mnie filtr powinien mieć trochę wiekszą przepustowość niż wentylator. I trzymasz od początku filtr w boksie jeszcze przy małych roślinkach?
 

k0namdos

Member
Rejestracja
Kwi 4, 2018
Postów
7
Buchów
0
Z Cricital Kush Będziesz bardzo zadowolony. Niedawno zakończyłem i jestem pozytywnie zaskoczony plonem i mocą. Szukam coś na nowy projekt i mnie zaciekawiłeś Cookies Kush. Będę zaglądał.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Cookies Kush jest zdecydowanie mniej produktywny, niż Critical Kush.

Critical Kush odznacza się naprawdę grubymi i spuchniętymi topami, ale ilość żywicy nie zachwyca.

Cookies Kush z kolei, aż świeci się srebrnej, bardzo lepkiej żywicy, ale topy nie puchną nawet w połowie tak jak te Critical Kush'a :p

Cookies Kush - 5 tydzień flo (organic)

 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Wszystko ładnie pięknie ale mam 2 pytania-czy ten filtr nie jest za mały do tego wenta? Może być tak że na pełnym flo będzie czuć bo wentyl go przedmucha a Critical Kush potrefi ostro śmierdzieć. Według mnie filtr powinien mieć trochę wiekszą przepustowość niż wentylator. I trzymasz od początku filtr w boksie jeszcze przy małych roślinkach?

Misja jest taka że filtr założony od poczatku tylko dlatego bo mniej słychac przeplyw powietrza a szafe mam w sypialni. Różne zdania padały na temat przepustowości, miałem takie kolabo w ostatnim tygodniu poprzedniej uprawy i dał rade. Zastanawiałem sie czy nie zakupić regulatora obrotów takiego prosto do gniazdka wsadzanego i zmniejszył bym o połowe. Wtedy i przeplyw by sie zmniejszył do ok 100m3/h i glośność przeplywu.
Znalazłem Variispeed za 43,73zl na alledrogo zakres mocy od 0-300w. Nadałby się? Albo kupię regulator albo większy filtr na flo.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Jeżeli zależy ci na ciszy to się nie nada. Zmniejszy się może obroty, ale za to silnik zacznie buczec. Dobry regulator to trochę droższe zakupy. Jeżeli chcesz utopić pieniądze w błocie to lepiej mi je przyślij.

Zainwestuj sobie w najmniejsza wersję td silent.
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Jak jest filtr założony to spoko i nie słychać tego powietrza. Jak go zdejmę to 2x glośniej jak nie lepiej.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
No Zulu ma racje z tanim regulatorem to totalna lipa-regulator się ostro grzeje a wentyl buczy więc nie spełnia roli jeśli chodzi o hałas. Jak chcesz to możesz zabudować sobie wentyl w jakimś pudełku z gąbką akustyczną. Skoro się filtr sprawdził to ok tylko może zmniejszyc żywotność.
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Jestem tego świadom. Na flo kupie z wieksza przepustowoscia filtr np 160-240 ktory bedzie zakladany tylko i wylacznie na flo jak juz bedzie sie zapach wydostawał. A ten zamontowany bedzie tylko prowizorycznie dla zmniejszenia hałasu.
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Dzień 20

Elówki,
Młode się ogarnęły po wujku, rosną sobie ładnie
Lana sama woda ph - 6,2
Ziemia podobno nawożona na pierwsze 3 tyg i kminie czy by jutro nie zaj***ć podlaniem Astvit'em tak połowę dawki.
Tymczasem ->

Cookies


Critical


Dziwne zdjęcia robi ten s8. Wygląda jakby był wyblaknięty a nie jest - na pewno nie w takim stopniu.

Taki mały bonusik znalazłem pestkę ES z FS co kiedyś na outa zamawiałem, mówię szkoda wyj***ć może puści kiełek i pyk tak oto siedzi w kubku. Nie będę się nad nią spuszczał przesadzę ją do puszki po browarze i niech se stoi w rogu. Bedzie chu*nia to zrobie masło albo dam kotu to zjedzenia :D nazwę ją puszek

Puszek


 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Siema. Zastanawiam się jak zacząć dawkować Astvit.
Producent podaje 100ml na 4l wody.
Dawać od strzału 25ml na 1l ? Przy mineralnych bym uważał od początku i dawkował pomału z tym że Astvit jest full organic. Zawiera dużo pożytecznych mikroorganizmow, mikoryzuje i wzmacnia system korzeniowy. Posiada 8ph wiec też trzeba uważac żeby odpowiednio zakwasić pożywkę.
Osobiście zakwaszam octem.
Wode z kranu mam - 7.5ph
Przefiltrowana przed Dafi - 6.5ph
Po dodaniu 4 kropel octu na 500ml wody - 6.0ph

Fajnie by było jakby ktoś podzielił się informacjami dotyczącymi tego specyfiku ;)
Elooo
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ja zawsze Astvitem pryskalem rośliny właśnie takim roztworem jaki do oprysku poleca producent a podawałem tylko mieszanka z melasą bio z trzciny cukrowej. Bardzo fajny nawóz na kwitnienie - dobre npk ale już nie pamiętam jakie było. Jak dobrze pamiętam to na litr wody łyżka stołowa melasy i napowietrzne przez dobę. Ph też było dobre bo melasa zbijała z 8 do 6 z małym hakiem - typu 6.1 czy coś .
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Ja zawsze Astvitem pryskalem rośliny właśnie takim roztworem jaki do oprysku poleca producent a podawałem tylko mieszanka z melasą bio z trzciny cukrowej. Bardzo fajny nawóz na kwitnienie - dobre npk ale już nie pamiętam jakie było. Jak dobrze pamiętam to na litr wody łyżka stołowa melasy i napowietrzne przez dobę. Ph też było dobre bo melasa zbijała z 8 do 6 z małym hakiem - typu 6.1 czy coś .

Właśnie zastanawiam się nad melasą trzcinową albo Guanokalong Bloom NK / 2-6
Czy konieczne jest to napowietrzanie?
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Dzień 28/1

Od dziś świeci 12/12. Dostały 27 dzni wega. Mam nadzieje że tera wystrzelą. Kminiłem nad 13/11 ale to może w nastepnym grow cos poświruje z FP jak się troche oczytam w tej lektury.
Panienki dostały 2 razy już oprysk z zalecanej dawki Astvitem - pożywka wyregulowana do 6,2ph.
Na czapke dostają wody po 500ml + 250ml do podstawki.
Będą dostawały od tera litra bo z tego co pamietam to na indukcji dużo piją a w dodatku donice materiałowe co skutkuje szybszym wyparowaniem wody.
Tymczasem ->

Cookies



Critical



Przejmuję się tymi plamami.. Szukałem i nie mam pojęcia co to może być..
Ph dobre, plamy są brązowe i suche oraz występują na ponad 10 liściach jak nie lepiej :(


Puszek
Tego liścia na dole zmasakrował mój kot wariacik yebunny



Mam nadzieje że z Criticalem nic złego sie nie podzieje i ogarnie się młoda.

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół