nasiona marihuany

[ROZDAWKA] Mucha nieświadoma pogubiła nawozy Woma!

Wyszukiwarka Forumowa:

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Siema ludziska! :headbanger:
Nasza niezdarna mucha pogubiła zestawy nawozów, wystarczy tylko się po nie schylić :)
A tak na poważnie, jesteśmy po spotkaniu z firmą Woma-Tuintechniek, która jest producentem nawozów. Urzekła nas prostota stosowania tych produktów, a także wysoka koncentracja, dzięki czemu jedno opakowanie wystarcza na naprawdę długo (szczegóły TUTAJ). Co więcej, wystarczy tylko kontrolować EC - nie ma potrzeby sprawdzania pH. Stosując nawozy Woma możesz używać tej samej ziemi wiele razy!




Na kompletny system nawożenia składają się tylko trzy składniki. Sprawdź sam jak działa koncepcja 123.
Keep it simple!



Do rozdania (nawozy dedykowane do uprawy w glebie lub kokosie) :

2x ZESTAW XXL:
-Basic Nutrition (1) -€“ 4 kg
-Root Stimulator (2) -€“ 1 l
-Booster (3) -€“ 1 l


3x ZESTAW L:
-Basic Nutrition (1) -€“ 1 kg
-Root Stimulator (2) -€“ 250 ml
-Booster (3) -€“ 1 l


Regulamin:


  1. W rozdawce może wziąć każdy użytkownik, który ma na koncie przynajmniej 2 zakończone fotorelacje;
  2. Zgłoszenie powinno zawierać linki do fotorelacji oraz informację, który zestaw chciałby otrzymać uczestnik;
  3. Zgłoszenia są przyjmowane w tym wątku do 28.11;
  4. Użytkownicy, którzy otrzymają nawozy są zobowiązani do przeprowadzenia fotorelacji z ich wykorzystaniem;
  5. Na rozpoczęcie fotorelacji czekamy do 31.12.2019;
  6. Zwycięzcy zostaną wybrani przez załogę sklepu Flora-Fauna -€“ pierwszeństwo będą mieli użytkownicy, którzy zadeklarują niezwłoczny start fotorelacji;
  7. W przypadku braku fotorelacji będziemy wnioskować o nadanie stosownej odznaki i wykluczenie z kolejnych, podobnych akcji;
  8. W przypadku wysyłki za granicę jej koszty pokrywa odbiorca po wcześniejszym ustaleniu kosztów z organizatorem;
  9. Nie ma możliwości wymiany nawozów Woma na inne przedmioty lub bony;
  10. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie;


Więcej o nawozach Woma na stronie internetowej:
http://woma-tuintechniek.com

Zachęcamy do testów!
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Siemaszko!

Zgłaszam sie :) !

Idealnie moja obecna Fotorelacja powinna się kończyć w okolicach wigilii, tak wiec zacznę przed sylwestrem nową. Jestem w stanie zaproponować utworzenie Fotorelacji na 2m^2, po przebudowie lampy na ponad 600W !, Najprawdopodobniej dla 18-21 autopotów, ziemia + WOMA, jeśli chodzi o nasiona, były by to obiecanie, juz nasiona z OS,ÓW od: [MENTION=88011]Buzz Astral[/MENTION] , [MENTION=33194]Zacier[/MENTION], [MENTION=90588]Deus"[/MENTION] , @Death
W chwili obecnej używam nawozów BAC, które właśnie mi się kończą, planowałem przejść na Biotabs, więc pojawienie się WOMA cieszy mnie bardzo, szczególnie przez wygodę 3 składników :) !!!

Zamknięte fotorelacje:
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?141044-320W-COB-0-72m-5x-LSD-2x-Full-Moon-gnom-Dinamed

https://www.forum.haszysz.com/showt...AN-XXL-3x-Blue-Chees-Auto-3x-Afgan-Ryder-Kush

Otwarta fotorelacja:
https://www.forum.haszysz.com/showt...OS-Zacier-3x-DESTRO99-OS-De-ath-Crumpets-Inne

Pozdrawiam !
 
Ostatnia edycja:

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Super konkurs !!!
Szkoda, że mam za sobą tylko jedną fotorelke, z chęcią bym wystartował :bash-head:
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Cześć! Co tak słabo ze zgłoszeniami?
Nawozy za darmo rozdajemy :)

Przedłużamy czas na zgłoszenia do końca weekendu (01.12)

[MENTION=92795]ZKapelusznik[/MENTION] kiedy byś startował z nową fotorelacją?
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Zgłaszam się :D Fotorelka jak narazie w połowie, ale jak tylko skoncze robie z 2-3 tyg przerwy i next please :D
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Myślę, że do konca roku dał bym rade poskladać boxa.

Zalozenia to 1,20 m2, wacham sie nad oswietleniem hps vs led, 6-8 roślin.
Jeśli w drodze wyjątku zostane dopuszczony do konkursu chętnie podejme wyzwanie i zagęszcze ruchy w tym kierunku :)
 
Ostatnia edycja:

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Ok, kończymy akcję! [MENTION=90793]motykatrzeci[/MENTION] - otrzymuje zestaw XXL [MENTION=92795]ZKapelusznik[/MENTION] - warunkowo naginamy regulamin ale relka musi rozpocząć się do końca tego roku - daj znać który zestaw wybierasz [MENTION=73105]BlackMen[/MENTION] - zestaw L [MENTION=77058]Vietnam Ranger[/MENTION] - zestaw L

Prosimy o kontakt przez wiadomość prywatną i przesłanie bezpiecznych adresów do wysyłki.

ZKapelusznik zapraszamy na naszą stronkę - w razie wątpliwości pomożemy coś skompletować.

Dziękujemy za udział!
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Paka doszła, dziękuję :)



a tu już małe czekają na miejsce w boxie i pierwsze podlanie danymi nawozami :D

 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Melduję się i ja.
Jakie bylo moje zdziwienie gdy wziąlem buteli do ręki... są z aluminium !
Naturalnie raz jeszcze dziękuje organizatorom !
Czekam na graty do boxa i startujemy !!!


 
Ostatnia edycja:

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Siemaszko!
Woma trafiła już w moje łapy :) !!! dzięki wielkie, jak tylko fotorelka wystartuje wrzucę tu link :) !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół