nasiona marihuany

Palenie a astma?

Wyszukiwarka Forumowa:

Mila_96

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
54
Buchów
0
Hej, czy jest tu na forum ktoś kto ma astmę i jara (albo jarał kiedyś) MJ? Jeśli tak to chętnie bym usłyszała jakie macie doświadczenie w tym temacie. Pomogła wam na dolegliwości związane z astmą? A może przez astmę się dusicie przy paleniu?

Jeśli ktoś jest w jakis sposób powiązany z tematem, chociażby prze kogoś bliskiego to fajnie jakby się wypowiedział :)

Pozderki ?
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
253
Buchów
414
Odznaki
2
Ja mam odkąd pamiętam i wiele mogę o tym napisać. Sporo lat jaram zioło (obecnie od 2-3 lat tylko vapek). Papierosy rzuciłem dawno temu. Ogólnie THC niby pomaga i jestem na to żywym dowodem, ale raczej każdy dym szkodzi na płuca. Rozmawiałem o tym z moim lekarzem pulmonologiem, co jakiś czas robiłem spirometrię. Ale to chyba bardziej na priv jakieś szczegóły jak coś to pytaj jakie konkrety Cię interesują ;).

 
Ostatnia edycja:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,077
Buchów
5,495
Odznaki
3
Mój kuzyn twierdzi że astma przestała go męczyć odkąd zaczął jarac. Nie wiem ile w tym prawdy.
;)
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Ja miałem aste za gnoja, teraz mam zaleczoną. W czasie gdy miałem, jarałem normalnie i wszystko zawsze normalnie, pamiętam, że wtedy twierdziłem, ze mi pomaga ale wtedy byłem na etapie inteligencji slonia australijskiego i uważałem weed za święte ziele więc dane mogą być sprzeczne :D Ogólnie podobno po zapaleniu pęcherzyki plucne rozszerzają się i jest to podobne do działania leków na astmę ale ile w tym prawdy ? I dont ku**a know... Peace
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół