nasiona marihuany

HPS 150 Speed,Green CrackxLa blanca,White Whidow, Norther Light (0.25m2)

Wyszukiwarka Forumowa:

MocnyAutos

Active member
Rejestracja
Kwi 21, 2019
Postów
38
Buchów
0
Witam dziś z racji tego zaczynam in. A mam pytanie postanowiłem założyć fotorelację co by nie zakładać miliona wątków. A więc tak teraz kilka szczegółów:

-BOX: Skręciłem szafkę pomalowałem na biały mat jej wymiary to 50x50x120
-AGENTKI: Czyli Speed od Oriona dostałem jako gratis ciekawe czy serio jest taki szybki jak piszą na stronie. Dwie legendy jak dla mnie czyli White Widow I Northern Light plus jakaś krzyżówka Green crackxLa blanca szczerze tej odmiany jestem ciekaw najbardziej :)
-Wentylacja: Wiatrak komputerowy 140mm jako dolot na dole plus wylot pasywny na górze. A I mieszak też komputerowy też 140.
-PODŁOŻE I KOKSY A więc tak tu mamy niczym nie wzbogacona Canna Terra Professional. Zestaw od Hesi mikoryze Great White Granular 1 I asahi sl w razie czego.
-Słoneczko:Hps 150 18 tyś lumenów (tak podają na aukcji dla mnie chyba za dużo jak na 150 ale może się nie znam :crazy:
Czas na fotki tak naprawdę jeszcze nic się nie dzieje ale mam pytanie dlatego tak wcześnie zakładam relke. A zapomniałem dodać że wszystko siedzi w 11l prócz tej GCXLB ona miała iść do wiaderka bo połamałem doniczke A nie chciało mi się dygac do sklepu. Ale wam powiem panowie czuje się oszukany xd miałem 50l ziemi wysypałem jakieś 33 według tego ile mają donice i pół 15 litrowego wiaderka co daje jakieś 40 gdzie się podziała dycha tego nie wiem nauczka na przyszłość zamawiać dużo więcej ziemi XD Ale dobra pora na foty.


A tu warunki w boxie z wyłączoną lampą oczywiście :freak:



WIEM że to za wcześnie na zdj tak naprawdę I zrozumiem jak dostanę z***y za to. Ale tak jak pisałem 2 pytania jak sądzicie nie za zimno mają te 17c. I drugie chodzi o mikoryze otóż podczas wkladania klów do ziemi dałem do dołka na kiełek ok łyżeczki tej mikoryzypołożyłem kieł zasypalem ziemią i zrobiłem zraszanie woda żeby wilgotno było. Ale potem doczytałem I nie tak się ją stosuje i cykam się że z***alem trochę jak sądzicie stanie się coś czy raczej nie? I tak wiem że nawozy mineralne plus mikoryza się gryzą ale to są automaty więc przez ponad pół życia pewnie nie dostaną nawet kropli nawozów. Aa ku**a ciągle coś zapominam ahh ta pamięć krotkotrwała :zjarany: Chodzi mi o to że dostałem Nawóz lub coś co to przypomina A dokładniej Atazyme ata I ciekawi mnie to czy warto tego stosować jak sądzicie?
 
Ostatnia edycja:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Po pierwsze nie zgadza się to:
Wentylacja:****Wiatrak komputerowy 140mm jako dolot na dole plus wylot pasywny na górze.

Wylot pasywny na górze? Od kiedy to tak działa ? xD
Panie to co dałeś na wlot to zamień i daj na górę. Czyli ten wiatraczek daj na górę jako wyciąg A wlot pasywny (Czyli pusta dziura) na dole. Wtedy będzie miało to jakiś sens.

Kolejne zaś organica i minerały kiepski pomysł raczej albo jedno albo drugie. Do tego ta ziemia, do auto bym obstawial że więcej niż 10l na donice to nie potrzebujesz.
 

MocnyAutos

Active member
Rejestracja
Kwi 21, 2019
Postów
38
Buchów
0
Po pierwsze nie zgadza się to:
Wentylacja:****Wiatrak komputerowy 140mm jako dolot na dole plus wylot pasywny na górze.

Wylot pasywny na górze? Od kiedy to tak działa ? xD
Panie to co dałeś na wlot to zamień i daj na górę. Czyli ten wiatraczek daj na górę jako wyciąg A wlot pasywny (Czyli pusta dziura) na dole. Wtedy będzie miało to jakiś sens.

Kolejne zaś organica i minerały kiepski pomysł raczej albo jedno albo drugie. Do tego ta ziemia, do auto bym obstawial że więcej niż 10l na donice to nie potrzebujesz.

Dobra za***ałem trochę I może ta wentylacja nie była dobra. A co do organiki to prócz miko nic nie ma. Wiem że nie powinno się stosować tego razem ale tak jak pisałem automaty zapewne nie dostaną za wiele nawozów do czasu kiedy wyjdą jakieś braki A do tego jeszcze kupa czasu. Zresztą czytałem że w niewielkich ilościach mineralne nie zabijają mikoryzy tak ze luz. Ale nie w tym rzecz pytałem czy nie z***alem z podaniem tej mikoryzy pod kiełek. A co do donic mają 11l takie miałem takich użyłem nie zaszkodzi mieć więcej niż mniej od takie moje zdanie
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Z pewnością, sam przy auto używam 11l. Skoro wiesz co to mikoryza i do czego ona służy to twoje pytanie nie ma sensu. Iż mikoryza zaczyna działać w połączeniu z korzeniem ;) wiec pod kielek jeśli dałeś to dobrze.
 

MocnyAutos

Active member
Rejestracja
Kwi 21, 2019
Postów
38
Buchów
0
Znaczy na wiesz kumam że ona działa przy korzeniu bo bez kontaktu z nim umiera według producenta. Ale wiesz moja wiedza to tylko oczytanie nie praktyka więc wolę zadać pytanie jak krowie na rowie I mieć pewność niż dygac I nie spać po nocach :crazy: i dzieki za pomoc dałbym bucha ale jeszcze nie mogę.
 

MocnyAutos

Active member
Rejestracja
Kwi 21, 2019
Postów
38
Buchów
0
Witam witam dziś nastąpiła wiekopomna chwilą A dokładniej kobietki ujrzały słońce dopiero 3/4 I opie****a się gratis. Cóż pewnie jakaś stara pecha bo tego f2 Nie ma na stanie A ja dostałem :freak: Ale cóż jestem I tak zadowolony. Ogólnie mam pytanie obniżać już lampę żeby się nie powyciagaly czy jeszcze troszkę poczekać? A I ponawiam pytanie o Atazyme Ata stosowal ktoś warto czy nie warto I jeśli tak to od kiedy stosować? A teraz fotki




wiem foty nie powalaja ale tak naprawdę nie ma co tam jeszcze patrzeć więc nie gimnastykowałem się ze zdjęciami
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół