nasiona marihuany

1# Indoor Grow HELP

Wyszukiwarka Forumowa:

Halucynek

New member
Rejestracja
Maj 22, 2017
Postów
3
Buchów
0
Witam.
Zacząłem czytać o hodowli indoor, wcześniej nie miałem żadnej styczności z uprawianiem konopii, uprawiałem tylko grzyby halucynogenne. Na wstępie co ciągnie mnie ku temu przedsięwzięciu? Swój produkt, sami wiecie... ile można brać od kumpli i być zdanym na ich łaskę, do tego wiele innych ciekawych rzeczy, ale nie o tym. Na pewno ja jak i wielu z was bierze pod uwagę, aby inwestycja w jakiś stopniu się zwróciła przez niewielką odsprzedaż swojego dzieła. Bez owijania w bawełnę, najpierw myślałem o boxie dla jednej rośliny, aby zdobyć niewielkie doświadczenie ale po dłuższym czasie uznałem, że "jak kraść to miliony".
1.Jaki boks? (myślę o 100x100x200 pod 9 roślin)
2.Jakie lampy?
(veg mh400w/led180w?)
flo mh/hps400w 2tyg+reszta hps600W?)
A może jakieś konkretne LED? Doplace więcej
3.Nasiona? (Automaty, czy reg?)
4.Nawozy?
np GROW (niepotrzebne skreślić)
Feeding Power Green Housen
Power root Plagron
Boom boom spray na stres Biotabs
Moonshine Hydroponics
Ziemia plagron royal mix ile? 125L?
Supervit od Hesi
Envi Foundation i Deep Rooter
FLO niepotrzebne skreślić
Feeding Power Green House long flowering
Booster Green House
Big Bud Advanced Nutriens
Green Sensation Plagron
5.Ile krzewów(czy do 9 roślin da radę udźwignąć początkujący?)
6. Jaki sposób uprawy?
7. Wentylacja(dobra, ale cicha).
8. Jaki sprzęt by uniknąć porażki? ec metry, ph metry co tam jeszcze uzywacie?
7. Jaka jest żywotność poszczególnych części boksa?
Co polecilibyście osobie początkującej chcącej zdobyć spory wynik przy pierwszej uprawie np 500g co 3msc?
Powiedzmy, że mogę przeznaczyć na to 5000zł, czy to wystarczy? W jakim stopniu mój cel jest osiągalny? Jakie koszty prądu generuje taka uprawa?
Wszystko co mam na uwadze to, aby nie pożerało podejrzanie wielkich ilości prądu, było cicho i prosto w obsłudze, taki rozsądny minimalizm.
Zapraszam do pomocy tych, którzy mają ochotę pomóc, a Tych, którzy nie mają takich chęci proszę o zachowanie wszelkich uwag co do tematu dla siebie(bez urazy).
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
chyba pogięło Cię że wszystko będziemy wybierać za Ciebie :D
ciśniesz 'szukaj', patrzysz na interesujące Cię metraże i dopasowujesz sprzęt wg tego co Ci najbardziej odpowiada :D

"Niepotrzebne skreślić" hahahahaha :D
 

Halucynek

New member
Rejestracja
Maj 22, 2017
Postów
3
Buchów
0
Cieszę się, że Cię rozbawiłem. Co myślisz o ledach Phytoled CLOROFILLA CREE 3070 330W?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół