nasiona marihuany

Green dragon zrobiony bez dekarboksylacji - pomysły

Wyszukiwarka Forumowa:

domoww12

Active member
Rejestracja
Sty 2, 2013
Postów
40
Buchów
4
Cześć forumowicze zrobiłem nalewkę green dragon
Za***ałem się i zapomniałem zdekarboksylować temat przed zalaniem alko.
30 g na 0,7l bimbru około 65%
Co mogę teraz z tym zrobić aby klepało
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
J

Jake Sully

Guest
odstaw na pare miechów i powinno kopać


Co to za herezja co będzie kopac ? Gówno będzie kopac dekarboksylacja aktywuje substancje czynna dlatego się to robi i dopiero zalewa gorzala
Co możesz zrobić teraz ja ci nie powiem ale odstawienie tego na parę msc nic nie pomoże
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
siemka bedzie klepac bez dekarbo , normalnie ,zawsze można podgrzać wywar gotując w wodzie ,do tego trzymaj w ciepłym miejscu i mieszaj kolo 30 dni ,zeby szybciej zaszły procesy rozkładu ,moim zdaniem dekarbo to opcja w alkocholach a w robieniu maseł ,olei maści to juz wymóg
 

domoww12

Active member
Rejestracja
Sty 2, 2013
Postów
40
Buchów
4
siemka bedzie klepac bez dekarbo , normalnie ,zawsze można podgrzać wywar gotując w wodzie ,do tego trzymaj w ciepłym miejscu i mieszaj kolo 30 dni ,zeby szybciej zaszły procesy rozkładu ,moim zdaniem dekarbo to opcja w alkocholach a w robieniu maseł ,olei maści to juz wymóg[/QUOTE

A czy w ten sposób uzyskam pełna moc taką, jaka by była z dekarboksylacją ?
I jak bezpiecznie podgrzewać ?
Trzymam to w szklanych butelkach, w odkręconych alko wyparuje, a w zamkniętych może być bum .
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
ja tam gandalf nie jestem zeby wrozyc czy bedzie pelna moc , bedzie dzialac sam tak robilem i czynilo zacnie ,

ja gotowalem w sloiku z termometrem w srodku trzymajac tempe nizsza nic tempa wrzenia spirolu i podgrzewalem ale nie na gazie a na kuchence elektrycznej , ile czasu chyba 12-16 minut jakos tak na oko czy na uho haha
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Srata się z tym jakby to była wiedza tajemna. Czy to pełna czy niepełna moc to można w laboratorium obadać jak ktoś ma możliwość. Jake Sully dlaczego stwierdzasz, że nie będzie działać? To nieprawda, choć dekarboksylacja znacznie wspomaga proces, przy czym i podgrzewanie w alko robi robotę jak należy - tak jak kolega uho wyżej napisał.
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
Robiłem zioło bez dekarboksylacji... Poooo długiiiiiim okresie macerowania... pewnie, że zadziała, a czasem i nie. Słabiej mocniej, prawie wcale. Trochę próbek było nastawionych...
W porównaniu do dekarboksylacji, na tym samym materiale, efekty bez porównania...

Po roku trzymania takich próbek, dodawałem je do ciasta, ciasto do piekarnika - pieczenie / dekarboksylacja - ciasteczka na imprezę były gotowe. Działało...

Powiedzmy, że dłuższy czas temu, bardzo temat Green Dragona, mnie zainteresował. Do tego stopnia, że poświęciłem Green Dragonowi, sporo materiału, wiele czasu i zabawy robiąc od groma nalewek/próbek. Stało się powiedzmy, że to moje hobby w zabawie przy tym i odkrywania efektów :p Nigdy nie było tak, że coś w ogóle nie działało. Ale efekty są różne !



Zgadzam się uho, ale te kilka minut podgrzewania, jedynie przyśpiesza reakcje, ale jest i tak nieporównywalne do odstania nawet tygodnia i macerowania się :)
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
no tak ,zalezy wogole jakie ziolo, jaki rodzaj ,jaka odmiana itd itd ja sie tego narobilem ze tak powiem troszke w marnym zyciu hehe
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół