nasiona marihuany

Hey pytanie o BEZPIECZEŃSTWO LED/HPS

Wyszukiwarka Forumowa:

cycuszki

New member
Rejestracja
Lis 17, 2019
Postów
2
Buchów
0
Witam.
Moj ziomek wpadl 70 dzien flo 35 krzakami mial 2x 1200 hps oczywiscie niewiadomo jak go nakryli ALE sam zauwazylem ze policja uzywa dronow moje pytanko to czy nielepiej zaiwestowac w LED kiedy 50% wpadek to jak ktos ciee poddpierdzieli noi te drony co namiezaja cieplo w domu termowizja jak sie tego ustrzec czy ledyy siee niegrzeja?
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Siema, jeśli wszystko jest pod kontrolą zapach, i nikt o tym nie wiem by uprzejmie donieść, to x3 400w raczej bez stresu bym odpalal. Na takim projekcie 35 krzaków i 2400w w hps'ach to w ch*j ryzyko że względu na helikoptery itd. ,led też wytwarza ciepło, jeśli mowa o dużej powierzchni to i ledow też będziesz musiał tam nawkladac wiec temp. I tak będzie.

Ogólnie ciężki temat, może zwyczajnie miał pecha?
Ale prośba, jeśli jesteś w stanie informuj jak się sprawa rozwija, mam na myśli konsekwencje.
 

cycuszki

New member
Rejestracja
Lis 17, 2019
Postów
2
Buchów
0
o jego droga wpadka pierwszym razem 10 krzakow dostal 500f i tyle teraz 35 krzakow i wagi znalezli chca mu wklepac dilerke niewieza ze to na wlasny uzytek zaabrali tel i powiedzieli ze jak cos znajda na temat dilowaania na tele przyklepuja mu dilerke 1.5 miesiaca i narazie cisza nic sie nieodzywaali
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Haha ten kraj mnie zaskakuje, w Polsce typowi nawet pierwszy wyrok by się nie skończył zanim od***al drugi numer xd.
Dobrze wiedzieć że takie śmieszne konsekwencje. Pozdrawiam
 

Dave111

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
168
Buchów
125
Ledy niestety tez sie grzeja :( ale przy hps-ach, zainwestuj w cool tube'y, powietrze wyciagaj do srodka nie na zewnatrz budynku, jak masz male pomieszczenie to moze tez warto zainwestwac w jakis klimatyzatorek ;) powodzenia i bez paniki bedzie dobrze, nie warto oszczedzac na spokoju ;)
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
o jego droga wpadka pierwszym razem 10 krzakow dostal 500f i tyle teraz 35 krzakow i wagi znalezli chca mu wklepac dilerke niewieza ze to na wlasny uzytek zaabrali tel i powiedzieli ze jak cos znajda na temat dilowaania na tele przyklepuja mu dilerke 1.5 miesiaca i narazie cisza nic sie nieodzywaali

i jak się sprawa zakończyła? Wiadome na 100% przez co wpadł?
 

Rosownik

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2020
Postów
87
Buchów
8
Man firmę w miejscu zamieszkania, nie ma dronow ani nic. Lepiej zapłać 10ÂŁ za vpn i miej z głowy. Ja mam na każdym devuce . Każdy operator internetu w uk sprawdza co robisz
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół