nasiona marihuany

Quantum board z Ali.

Wyszukiwarka Forumowa:

punus

Member
Rejestracja
Lut 20, 2018
Postów
21
Buchów
0
Witam.
Działa ktoś na QB z chin ? Macie jakiś poleconych sprzedawców i wypróbowany sprzęt? Przymierzam się do oświetlenia około 10m2 inszukam jak najbardziej ekonomiczne oświetlenie ?
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
ja kupowalem od Amatsgreen ,mam już 4 panele od nich, 2 śmigają a, 2 kolejne jutro mam nadzieje ze kurier dostarczy.QB ktorych uzywam to lm301b na zasilaczach mw
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
3 panele mam 3500k plus czerwone diody, a jedna chyba 3500k bez czerwonych diod, z tego co pamietam. Trzeba wziąc pod uwage, ze az takim znawcem tematu nie jestem, moze ktos cos innego poleci
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Na taką powierzchnie nie lepsze będą coby ? Clu058 ? Da się z nich wyciągnąć trochę więcej W niż z tych QB, a cenowo wyjdzie podobnie.
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
a ja slyszałem że qb to najefektywniejsze swiatło
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
Na taką powierzchnie nie lepsze będą coby ? Clu058 ? Da się z nich wyciągnąć trochę więcej W niż z tych QB, a cenowo wyjdzie podobnie.

a to trzeba by juz posprawdzać, napewno QB są warte sprawdzenia, narazie mam 1 grow pod nimi , ale duzo problemow mialem, wiec tak naprawde w 2 pokażą swoją moc
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
a to trzeba by juz posprawdzać, napewno QB są warte sprawdzenia, narazie mam 1 grow pod nimi , ale duzo problemow mialem, wiec tak naprawde w 2 pokażą swoją moc

Wiadomo, sam miałem wizje żeby je przetestować. Mnie chodziło jedynie o to , że z clu można wyciągnąć więcej W, a ile będzie par to nie wiem. Fajnie by było jakby ktoś to zmierzył. Na ile w masz je puszczone? Jakie chłodzenie?
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
Wiadomo, sam miałem wizje żeby je przetestować. Mnie chodziło jedynie o to , że z clu można wyciągnąć więcej W, a ile będzie par to nie wiem. Fajnie by było jakby ktoś to zmierzył. Na ile w masz je puszczone? Jakie chłodzenie?

a nie znam sie, 130 w na panel, chlodzenie zadne jest tylko qb na radiatorze, zadecydowala prostość podłączenia łaczysz 5 przewodów na kostkach wpinasz i smiga :), a cena też spoko :), wieksza powierzchnia tez sprzyja jak swiatlo sie rozchodzi pewnie
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
a nie znam sie, 130 w na panel, chlodzenie zadne jest tylko qb na radiatorze, zadecydowala prostość podłączenia łaczysz 5 przewodów na kostkach wpinasz i smiga :), a cena też spoko :), wieksza powierzchnia tez sprzyja jak swiatlo sie rozchodzi pewnie

To mialem na myśli, widziałem te panele puszczone na 120w, a z takiej clu058 wyciągnie się trochę więcej przy odpowiednim chłodzeniu. To że te qb są chłodzone pasywnie to duży plus. Tak czy siak, ciekawa opcja są te diody i mogą sporo zmienić w tej grze.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół