nasiona marihuany

Led660watt-2.25m2-Lilac Cookies ×CriticalHog

Wyszukiwarka Forumowa:

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,634
Odznaki
5
Siemanko zaczynam w miedzyczasie nastepna uprawe więc bedzie fotorelka.
Tym razem bedzie 16sztuk Lilac Cookies ×Critical Hog pestki wlasnej produkcji zobaczymy co bedzie.

Wentylator-td silent 550m3 zapakowany w skrzynke mdf z pianka akustyczna, bo wcale nie byl taki silent.

Box-150×150×200

Światełko - 2× panel Led 330W na diodach clu058


Podłoże - Biobizz Light-Mix
Nawozy - BioTabs caly set +mykos od extreme gardening+atami bloombastic organic

Doniczki - 16szt.autopot easy2grow 8,5l

15sztuk nad ziemia, bylo 16 ale jedna w***al pies wiec kielkuje nastepna narazie siedza z klonami w małym boxie. Pozdrawiam i z farcikiem
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Na grubo, ty co grow to coraz większy box odpalasz. Czemu bez crossa z purple majik? Planujesz oddzielny grow na niego?
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,634
Odznaki
5
Na grubo, ty co grow to coraz większy box odpalasz. Czemu bez crossa z purple majik? Planujesz oddzielny grow na niego?

Chcialem teraz poleciec samymi Lilac tak mi sie spodobały. PM w nastepnej odsłonie
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,634
Odznaki
5
Siemanko szybka aktualizacja roslinki sobie weguja spokojnie, musialem wykiełkowac jeszcze trzy sztuki bo mój szkodnik znowu sie dostał do boxa i opie****ił sadzonki. Maksymalnie do 2 tyg.ida do docelowych.


A tutaj dla zainteresowanych moj box z mieszanymi regi i femki ładnie sobie kwitna.

 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,634
Odznaki
5
Siemka czas na aktualizacje.
Dzisiaj rosliny przesadzone do docelowych autopotow i doszły tez klony na nawozach mineralnych, jak braknie potem miejsca to przeniose do innego boxa. Wyszly troche niedobory ze wzgledu ze za dlugo byly w malych donicach. 4szt. Lilac cookies jeszcze małe bo byly dosiane pozniej. Niektore juz po toppingu inne jeszcze czekaja







 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,634
Odznaki
5
Siemanko kolejny up, rosliny zaczeły ładnie sie zbierac od czasu przesadzenia wieksze dzisiaj zostały stracone o głowe po raz drugi mniejsze przeszły pierwszy topping. Prawdopodobnie klony jutro leca do innego boxa ale to jeszcze sie zobaczy. Wega nie licze bo stracilem rachube bede liczyl dni od przelaczenia


 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Siema czlowieku , ladnei to wyglada jak to sie rozroslnie i zakwitnie to bedzie bomba , bede zagladal i obserwowal poczyniania , buch dla Ciebie bo zaangazowanie i projekt nie maly :)
 
I

Invictus12345

Guest
Siema Bortek. Mam taki sam panel lub podobny o mocy 340W na diodach clu 058
Powiedz mi ile cm nad szczytami masz powieszona lampę i na ilu % mocy lecisz lub co byś proponował jeśli dziewczyny mają po 5 dni i wydaje mi się że wyglądają zdrowo ale ciągnie je do góry chyba popełniłem błąd na początku i dałem im za mało światła później dałem więcej i niżej ale doczytałem że minimum 50cm powinna być lampa nad szczytami

Pozdro,
Niezwyciężony
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,634
Odznaki
5
Ja mam cały cykl minimum 80cm nad lampami ale to na cob 3590. Te panele dopiero mam pierwsza uprawe tez je badam narazie sa 80cm.nad roslinami, puszczone po 200watt kazdy
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,634
Odznaki
5
Witam szanowne grono kolejna aktualizacja, panny sobie weguja elegancko jutro najprawdopodobniej przelacze na kwitnienie. Pozdro



 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,634
Odznaki
5
Siemanko kolejnu up, panienki zarosły konkretnie liscie wielkie jak łopian. Dzisiaj przelaczone a wiec indukcje czas zaczac pojutrze bedzie fryzjer



I kilka fotek po delikatnym fryzjerze, dostały tez oprysk z sol epsam i boom boom spray. Wykazuja braki magnezu



 
Ostatnia edycja:

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,634
Odznaki
5
Siemanko wszystkim taki up do upka ze wzgledu ze poprzednie delikatne golenie było za delikatne i wilgotnosc wchuj wysoka postanowiłem je ogolic porzadniej, poszły tez doły i słabsze odrosty




 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Napewno wynagrodzanci tego fryzjera ;) swiatelko ladnie przebija wiec bedzie duzo topow.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół