nasiona marihuany

Ograniczenie wysyłania wiadomości

Wyszukiwarka Forumowa:

TheJones0

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2014
Postów
123
Buchów
11
Witam, jestem na forum już jakiś czas i wszystko czego potrzebowałem zazwyczaj znajdowałem w tematach innych użytkowników. Mam problem ponieważ potrzebuje napisać wiadomość prywatną a mam ograniczenie 1 na 1500 czy mogę coś z tym zrobić? Proszę o pomoc
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Ty nie zrobisz nic, choć masz konto od 2014 to nie masz odpowiedniej ilość postów, dla mnie też to jest durne ale nic nie zrobisz takie są zasady.
 

TheJones0

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2014
Postów
123
Buchów
11
No to mówi się trudno. W każdym razie dziękuję za odpowiedź.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Ty nie zrobisz nic, choć masz konto od 2014 to nie masz odpowiedniej ilość postów, dla mnie też to jest durne ale nic nie zrobisz takie są zasady.

Tak z ciekawości, ile potrzeba postów żeby można było pisać więcej wiadomości?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
PW jest progresywne - im więcej aktywności na forum i dłuższy staż, tym więcej można wysyłać.

W przeszłości za dużo było prób handlu, sepienia i skarg od starszych użutkowników na nowozarejestrowane profile z zerowym dorobkiem, więc musieliśmy podjąc takie kroki.

Jak ktoś jest użytkownikiem naprawdę aktywnym i wnoszącym wiele do forum, to jest możliwe manualne przyspieszenie procesu.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
PW jest progresywne - im więcej aktywności na forum i dłuższy staż, tym więcej można wysyłać.
Odblokowanie jest automatyczne po osiągnięciu jakiejś aktywności czy admin musi to odblokować?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jest automatyczne.
 

GreenWitcher

Lambert lambert ty ch**u
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
152
Buchów
9
[MENTION=19226]Gandi[/MENTION] Jako, że właśnie ten temat aktualnie mnie dotyczy nie mogę odpisać na PW.
Jeśli jest możliwość to odblokuj mi ograniczenie na chociaż jedną wiadomość.
 

orchidea

Member
Rejestracja
Wrz 21, 2020
Postów
11
Buchów
84
[MENTION=19226]Gandi[/MENTION] , mam identyczny problem chciał bym odpisać w sprawie konkursu miss, a funkcja wysyłanie wiadomości jest zablokowana . Pozdro !
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Byłoby miło, gdyby z nowym silnikiem przybył większy limit wiadomości xD
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół