nasiona marihuany

Pradawna gierka dalej istnieje!

Wyszukiwarka Forumowa:

Majkoper

Member
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
13
Buchów
0
Yo, pamiętacie czasy kiedy to całe osiedle grało w Tibie albo inne gierki? Jedną z takich gierek był również kultowy Król Lew, a raczej wiele jego różnych części w postaci gier komputerowych.

I co ciekawe niektórzy chyba zauważyli, że tamte gierki naprawdę były robione kompetentnie i wciągały graczy na długie godziny i zaczęli wydawać te gry na nowo.... na KOMÓRKi. I właśnie znalazłem taką jedną, jeśli ktoś chce na chwilę powrócić do dawnych czasów, poczuć tą nostalgię to poniżej jedna ze "starych" gierek na androida w nowym wydaniu.



Ja juz pół niedzieli napierdzielałem i 42 poziom już odblokowany :lol3: Niedawno wydana to może będą wydawane inne części, przynajmniej mam taką nadzieje :D
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Yo, pamiętacie czasy kiedy to całe osiedle grało w Tibie albo inne gierki? Jedną z takich gierek był również kultowy Król Lew, a raczej wiele jego różnych części w postaci gier komputerowych.

I co ciekawe niektórzy chyba zauważyli, że tamte gierki naprawdę były robione kompetentnie i wciągały graczy na długie godziny i zaczęli wydawać te gry na nowo.... na KOMÓRKi. I właśnie znalazłem taką jedną, jeśli ktoś chce na chwilę powrócić do dawnych czasów, poczuć tą nostalgię to poniżej jedna ze "starych" gierek na androida w nowym wydaniu.



Ja juz pół niedzieli napierdzielałem i 42 poziom już odblokowany :lol3: Niedawno wydana to może będą wydawane inne części, przynajmniej mam taką nadzieje :D

lekki orient przy tej apce, autor widać chciał ją zareklamować ;) Liczba zainstalowanych? Ledwie ponad 5. I deweloper "bobofrents[at]gmail.com"? Kultowa gra i deweloper Janusz z pod Żabki a nie coś znanego?

I czemu kultowa gierka wymaga uprawnienia do:

Kod:
[LIST]
[*]view network connections
[*]full network access
[/LIST]
:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Majkoper

Member
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
13
Buchów
0
lekki orient przy tej apce, autor widać chciał ją zareklamować ;) Liczba zainstalowanych? Ledwie ponad 5. I deweloper "bobofrents[at]gmail.com"? Kultowa gra i deweloper Janusz z pod Żabki a nie coś znanego?

I czemu kultowa gierka wymaga uprawnienia do:

Kod:
[LIST]
[*]view network connections
[*]full network access
[/LIST]
:

reklamy :spalony::spalony::spalony:
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
reklamy :spalony::spalony::spalony:
Gościu - skąd mogłeś znać gierkę która ma ledwie ponad pięć pobrań i dewelopera z dupy?

Przykro mi ale twój pomysł lekko nie wypalił, albo jesteś autorem albo z psiarni (nie mam aż takiej wiedzy na temat jak wydobyć dane poprzez apkę umieszczoną w oficjalnym sklepie Google ale takie uprawnienia jak pełna kontrola nad internetem daje do myślenia). Więc w mojej opinii albo jesteś programistą który próbuje dorobić i reklamuje się wszędzie gdzie popadnie albo jesteś psem z marnym pomysłem :D A jeżeli jesteś programistą to jesteś głupi bo idzie Cię namierzyć po adresie email "bobofrents[at]gmail.com" i już jesteś spalony tutaj
 

Majkoper

Member
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
13
Buchów
0
Gościu - skąd mogłeś znać gierkę która ma ledwie ponad pięć pobrań i dewelopera z dupy?

Przykro mi ale twój pomysł lekko nie wypalił, albo jesteś autorem albo z psiarni - innej opcji nie kupuje :)

Jak ktoś tworzy aplikacje to zazwyczaj pierwsze grono osób, które o niej wiedzą jest to rodzina/znajomi. Powiedzmy że należę do takiego grona, co nie zmienia faktu że w tą gierkę grałem za dzieciaka i nawet mam CD gdzieś w szufladach :crazy: Na wykopie właśnie też jest w "nowych postach" więc nie martw się to nie nowa zasadzka psiarni żeby cię namierzyć i znaleźć twoje roślinki pod łóżkiem xD
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół