nasiona marihuany

Wytłumienie pracy zasilacza hps

Wyszukiwarka Forumowa:

MocnyAutos

Active member
Rejestracja
Kwi 21, 2019
Postów
38
Buchów
0
Witam zakupiłem sprzęt do boxa przyszedł mi cały zestaw oświetleniowy A wraz z nim zasilacz o właśnie taki. Ale sk***iel jest tak głośny że mnie k***ica strzela normalnie :some: I wpadłem na pomysł otóż chcę zamontować taką małą skrzyneczką do której wsadze to dziadostwo I obłoże to watą szklana taką naprawdę w ch*j grubą. I tu moje pytanie z racji tego że kompletnie nie znam się na indoor A bardziej na sprzęcie do niego to boję się że to się spali w piz*u bo czytałem że lubią się grzać te zasilacze. Jak sądzicie wyklepac taka skrzynkę czy lepiej sobie odpuścić? Aa I sorry za zły dział
 
Ostatnia edycja:

MocnyAutos

Active member
Rejestracja
Kwi 21, 2019
Postów
38
Buchów
0
Nie no nie ma opcji wymiany to jest nowka sztuka zresztą kasy też za dużo nie mam. Wiesz nie chce go zamknąć tak żeby nie miał czym oddychać. Ta skrzyneczka nie będzie malutka ale taka żeby mógł sobie swobodnie leżeć i pod to dam jakaś cegłę bądź cokolwiek nie palnego. A co do wyciszenia drgań są irytujące ale te bzzzz to tragedia xd gdybym wiedział że to jest aż tak głośne od razu dołożyłbym do czegoś lepszego ale teraz już za późno. I mam pytanie dobrze doczytałem że po czasie przestaje tak głośno działać? Tzn. Jak się nagrzeje/pochodzi dłużej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół