nasiona marihuany

Jakie auto? Szybkie i mocne.

Wyszukiwarka Forumowa:

Mila_96

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
54
Buchów
0
Hej, jaką odmianę mi polecacie?
- Automat (najlepiej jak najszybszą do zbioru)
- Łatwa w hodowli, jak najmniej podatna na niedobory itp
- Żeby była mocna (preferowana sativa lub jakaś hybryda)

+ Wysokość ani zapach nie są dla mnie istotne
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Ja z czystym sumieniem mogę polecić
Wild Thai x Sugar Haze x BS Auto Feminise
Od Oriona pestki tylko nie wiadomo czy jeszcze będą... Ale kozackie palenie. Kumpel byl w szoku.
 

Mila_96

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
54
Buchów
0
Ja z czystym sumieniem mogę polecić
Wild Thai x Sugar Haze x BS Auto Feminise
Od Oriona pestki tylko nie wiadomo czy jeszcze będą... Ale kozackie palenie. Kumpel byl w szoku.

Dzięki za podpowiedzi, muszę obczaic czy któraś z nich jest w moim seed banku ;>

---------- Post Zaktualizowany 20:17 ---------- Data pierwszego postu 19:20 ----------

Dzięki za podpowiedzi, muszę obczaic czy któraś z nich jest w moim seed banku ;>

Jak poczytałam najbardziej zainteresowała mnie ta Wild Thai, ale szybka to chyba ona nie jest? Na jednej str jest napisane że czas kwitnienia bardzo długi - 12tyg +
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Mi na oucie doszła w 100 dni. Czyli taki standard. Ale za to palenie niemożliwe. Zawsze mogę poczęstować:spalony:
 

Mila_96

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
54
Buchów
0
Mi na oucie doszła w 100 dni. Czyli taki standard. Ale za to palenie niemożliwe. Zawsze mogę poczęstować:spalony:

Ja mam możliwość tylko indoor więc ciekawe jak by poszło ;)

Ajj, chętnie bym spróbowała ;D póki co jarałam tylko o dilka, a ostatnio mam wrażenie że dał jakąś indice i to strasznie slabą ;c
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
U siebie mam.auto i póki co pierwsza kosa padnie na gorilla glue od holenderski skun jak dobrze pamiętam. I fajnie zapowiada się White diamond xxl od Black diamond.
Zapraszam do mojej FR.
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
polecam automaty ggs do szafy, amnesia x northern light, amnesia x white widow, amnesia x west coast... sztos spod lampy tak samo polecam autosy od sweet seeds typu green poison, killer kush
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Black Master gotowy w około 65 dni od kiełka. Jak dla mnie bardzo mocna odmiana i bezproblemowa w uprawie. Po nim miałem Mazara to jestem z niego bardzo niezadowolony. Black Master super upie****acz :joker: Zdaje się że Black Master #2 jest tak samo mocny, ale sporo wyższy i daje większy plon więc tym razem poleciałbym w tą odmiankę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół