nasiona marihuany

Jaki panel led kupil bys na dzien dzisiejszy ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Witam. Macie faworytow w ktorych na dzien dzisiejszy zainwestowali byscie swoje pieniadze kupujac u nich dany panel led ? Szukam panelu/li led do boxa 60x120, nie wiem jednak co jest na dzien dzisiejszy godne polecenia. Podobno panele od California Lightworks SolarSystem sa dobre jakosciowo i bardzo wydajne, ale ich cena nie jest przyjazna dla klienta. Moze cos ze sredniej pulki, albo cos taniego ale jednak zdajacego egzamin ? Czy jednak SolarSystem jest naprawde az tak dobry ?
Aha, panel na cobach wlasnej roboty juz mam (4xClu048 puszczone na 250w + 30W redboster, wszystko na radiatorze 500mm chlodzone dwoma wiatrakami 120mm), szukam czegos nowego, jakiejs zmiany.
 

Lemmy

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2010
Postów
124
Buchów
0
Podobno jak ma się skilla to pod wszystkim rosnie... A ty organic lepiej przejrzyj sobie internety za polowe tego masz 240w quantum board na samsungach lm301h.....
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Podobno jak ma się skilla to pod wszystkim rosnie... A ty organic lepiej przejrzyj sobie internety za polowe tego masz 240w quantum board na samsungach lm301h.....

Z tego co widze to cena jest ta sama praktycznie Mars vs. Samsung ?

Ps. Chodzilo Ci dokladnie o ten panel ? , ten z redboosterem ? Samsung Quantum Board lm301h V3 3000K
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Podobno jak ma się skilla to pod wszystkim rosnie... A ty organic lepiej przejrzyj sobie internety za polowe tego masz 240w quantum board na samsungach lm301h.....

No naprawdę serdeczne dzięki za wskazówki. Nie wiem co bym bez nich zrobił.

Ps. Zapoznaj się z tematem/pytaniem jakie zadał kolega i nim zaczniesz się udzielać ukończ choć jedną uprawę <coolpalacz>
 

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
Jako, że dosłownie kilkanaście dni temu miałem podobny dylemat, postanowiłem dokupić SolarSystem 275 do mojego starego Plantphotonicsa :D Dylemat był przy wyborze: SolarSystem czy Spectrolight. Wybrałem kolorowe światełko. W zasadzie to namówił mnie delavega po kilku wymienionych wiadomościach, i przestudiowaniu jego fotorelacji z SolarSystemem. No i flora-fauna kuszącą ofertą na tą zabaweczkę :smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół