nasiona marihuany

Czy uzywal ktos tego wentylatora?

Wyszukiwarka Forumowa:

Taito

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
83
Buchów
0
Witam, planuje zakupy wentylatora do growboxa 40x40x80 pod filtr Can Lite 75-100m3.
Zastanawiam sie nad wentylatorem PROFAN INLINE 125 czy ktos z was posiada ten wentylator? Czy jest bardzo glosny? Planuje podlaczyc go i zmniejszyc jego moc.
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Witam, planuje zakupy wentylatora do growboxa 40x40x80 pod filtr Can Lite 75-100m3.
Zastanawiam sie nad wentylatorem PROFAN INLINE 125 czy ktos z was posiada ten wentylator? Czy jest bardzo glosny? Planuje podlaczyc go i zmniejszyc jego moc.
Nie uzywalem tego wenta ale ostrzegam cie przed can lite ch***wo filtruje strasznie I juz wiele postow widzialem o nim ze ludzie mieli problemy.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Kup sobie wentylator AAB Cooling Silent Jet Fan 12 PWM. Super cichy, wydajność rzędu 170m3/h.

normal_100_0714.JPG


Koszt 3 dychy z hakiem, do tego zasilacz 12v min. 350mA to kolejne dwie dyszki i do tego taki kolnierz 125mm, zeby móc przyłączyć rurę. Pewnie wyjdzie taniej.

Nie uzywalem tego wenta ale ostrzegam cie przed can lite ch***wo filtruje strasznie I juz wiele postow widzialem o nim ze ludzie mieli problemy.

Tak? A ja czytałem ostatnio, że daje radę i kolega z forum leci już któryś grow na nim i nie narzeka. :)
 
Ostatnia edycja:

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Kup sobie wentylator AAB Cooling Silent Jet Fan 12 PWM. Super cichy, wydajność rzędu 170m3/h.

100_0714.JPG



Koszt 3 dychy z hakiem, do tego zasilacz 12v min. 350mA to kolejne dwie dyszki i do tego taki kolnierz 125mm, zeby móc przyłączyć rurę. Pewnie wyjdzie taniej.



Tak? A ja czytałem ostatnio, że daje radę i kolega z forum leci już któryś grow na nim i nie narzeka. :)

Jestes pewien ze lite ? Jak scialem 2 krzaki (z 4) bylo troche lepiej teraz 1 siedzi I nic nie czuc ale po tylu postach ktorych znalazlem w tym ja nigdy wiecej bym nie kupil tego filtra ale jego wybor :D
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Jestes pewien ze lite ? Jak scialem 2 krzaki (z 4) bylo troche lepiej teraz 1 siedzi I nic nie czuc ale po tylu postach ktorych znalazlem w tym ja nigdy wiecej bym nie kupil tego filtra ale jego wybor :D

Jade na na tych wyciagach juz ze 4lata albo i wiecej... tez nie narzekam, nic nie wali, ciche i bezproblemowe, podpiete pod Can100m3

Filter to filter, konstrukcja kazdego taka sama, wszystko o jakosc wegla sie rozbija.

Nie wiem, nie znam się, co człowiek to inna opinia. Może zrobimy jakąś ankietę? :confused:
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Znam tez kilka osob co chwala ale orginal I tez jada pare lat nie Bede sie klocil niech kupuje I miejmy nadzieje ze mu bedzie dobrze dzialal :D
Ciekawostka
The Regular Can filters last about 16 months. Used a larger can lite filter and it was like there wasn't even a filter being used the first grow, the last 4 weeks.

Maybe I got a bad one

correction. They are made up of little wee 1/8 inch pellets.

they still suck. :) I mean blow... I mean, they're not good at removing odor.

THEY"RE SHIT ! Complete Garbage when it comes to the last 4 weeks lol

Even on the lowest fan speed ....which is bad, seeing as the fan needs 50% speed to cool itself properly.

Just a heads up for people who are buying.

W tym ja mialem problem zauwaz ze nagorze chwali Can ale orginalny :D nie Chce zeby ziomek po prostu kase stracil I sie wk***ial a jak Chce Can to niech kupi ten orginal a nie lite
 

Taito

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
83
Buchów
0
Kup sobie wentylator AAB Cooling Silent Jet Fan 12 PWM. Super cichy, wydajność rzędu 170m3/h.

normal_100_0714.JPG


Koszt 3 dychy z hakiem, do tego zasilacz 12v min. 350mA to kolejne dwie dyszki i do tego taki kolnierz 125mm, zeby móc przyłączyć rurę. Pewnie wyjdzie taniej.



Tak? A ja czytałem ostatnio, że daje radę i kolega z forum leci już któryś grow na nim i nie narzeka. :)

Właśnie mam ten wentylator i u mnie się jakoś nie sprawdza z tym filtrem. Po założeniu filtra temperatura jest w okolicach 29-31 stopni, w 2 wcześniejszych uprawach używałem go i miałem wrażenie ze zawsze po założeniu filtra do tego wentylatora rośliny zwalniały rozwój i zaczynało sie psuć, żółknęły liście. Dodam, ze mam jescze wentylator mieszający komputerowy o wydajności 160m3.
Jak w ogole ocenić czy z filtrem daje radę ten wentylator? Bo bez filtra namiot zasysa, a po założeniu w ogole.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
A na ilu V masz puszczony? mi na 12v nie śmiga tak jak na 6v. :D
 

Taito

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
83
Buchów
0
A na ilu V masz puszczony? mi na 12v nie śmiga tak jak na 6v. :D

Na 12v, zasilacz 2A. :D

---------- Post Zaktualizowany 15:56 ---------- Data pierwszego postu 15:40 ----------

Jak narazie roślinka wyglada tak, 20 dzień. Odmiana +speed auto :D



Chyba najładniejsza jaka do tej pory uprawiałem, nie chce tego popsuć :D
Chyba dobrze wyglada jak na 20 dzień od wyjścia z ziemi, nie? :D
 

Taito

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
83
Buchów
0
A i jescze jedno pytanie przez weekend nie będzie mnie w domu, wracam dopiero w niedziele wieczorem a nie chce przesuszyc ziemi by nie zabić mikoryzy. Doniczka to 5.7L. Co polecacie zrobić? Wystarczy podlać większa ilością wody? Czy jakiś blumat?
 

BuchBuchem

Weed Army
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
260
Buchów
0
A i jescze jedno pytanie przez weekend nie będzie mnie w domu, wracam dopiero w niedziele wieczorem a nie chce przesuszyc ziemi by nie zabić mikoryzy. Doniczka to 5.7L. Co polecacie zrobić? Wystarczy podlać większa ilością wody? Czy jakiś blumat?

przyłącze się do pytania
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Jak podłoże nie wysycha za szybko to samo obfite podlanie powinno wystarczyć w zupełności.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół