nasiona marihuany

Jak wzmocnić efekt?

Wyszukiwarka Forumowa:

Mila_96

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
54
Buchów
0
Hej, czy ktoś zna dobre sposoby jak wzmocnić efekt jarania?

Chciałabym mieć taką dobrą fazę... Nie wiem co ze mną nie tak, ale jak palę z moim chłopakiem i jego bratem to mi wjeżdża najsłabiej... Brat mojego faceta to już wgl ma słabą banię do jarania...

Moje efekty po jaraniu to głównie gastro, czasami mniejsza lub większa śmiechawa czy lepszy humor i.... to tyle.

Nikt z nas też nie miał nigdy żadnych większych tripów itd... no ogólnie nic poza śmiechawą z byle czego lub lekkimi rozkminami ;p

Jaramy z vapo, od czasu do czasu lufka lub bongo.

Zioło z co najmniej 3 różnych źródeł mieliśmy, niestety JESZCZE nie swoje.

..........................................................
P.S czy własne zioło jest dużo mocniejsze?
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Swoje to swoje. Nikt Cię nie przytnie :) I faktycznie kosi zdecydowanie ostrzej jeśli wszystko poszło przy uprawie zgodnie z planem.
Do tego stopnia nawet ze moja żona nie chciała palić ostatniego sortu - Miała schizy wręcz.
Dawał kopa że az mnie składał pod wieczór po całodziennym paleniu :) :)
Co do mnie to mam tak samo jak Ty - efekt uspokajająco rozleniwiający głównie z elementami śmiechnięcia od czasu do czasu.
Pod wieczór jak przejaram sporo tematu, czasem w łóżku pojawiaja się fraktale i innego typu filmy :)
Od tyle :)
MJ to nie twardy - pamiętaj :)
 

Mila_96

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
54
Buchów
0
Swoje to swoje. Nikt Cię nie przytnie :) I faktycznie kosi zdecydowanie ostrzej jeśli wszystko poszło przy uprawie zgodnie z planem.
Do tego stopnia nawet ze moja żona nie chciała palić ostatniego sortu - Miała schizy wręcz.
Dawał kopa że az mnie składał pod wieczór po całodziennym paleniu :) :)
Co do mnie to mam tak samo jak Ty - efekt uspokajająco rozleniwiający głównie z elementami śmiechnięcia od czasu do czasu.
Pod wieczór jak przejaram sporo tematu, czasem w łóżku pojawiaja się fraktale i innego typu filmy :)
Od tyle :)
MJ to nie twardy - pamiętaj :)

Dzięki za odp ;) No czekam na swoje, czekam ;>

Oczywiście wiem, że nie twardy, ale jednak widzę różnice na mnie a na kimś innym i chciałabym tak samo ;) No po prostu mam taki niedosyt i trochę zazdro :p

Nie wiem, czy mimo takiego samego doświadczenia, mój organizm może mieć jakąś zwiększoną tolerancje i potrzebuje więcej towaru?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Im wiecej jarasz tym mniej klepie. Swoje najprawdopodobniej mocniejsze, ale wez pod uwage, ze odmian jest w ch*j, a automaty sa zazwyczaj slabsze niz sezonowki. Nie klepie palenie? Zrob nalewke albo maslo. Nic mnie tak z butow nie wyrwalo jak podwojna dawka ciastek. Grubo przesadzilem, przez 5h zalowalem. Rozwaz tez przerwe, oczysc organizm z thc i walnij ze dwa wiadra, posklada ;)
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Też u siebie zauważyłem już zwiększoną tolerancję. Chyba by trzeba zrobić detox bo już żadne zioło nie robi na mnie szału. Żeby była lepsza faza to proponuję ze 4 piwka przed wpuścić.
 

Mila_96

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
54
Buchów
0
Sęk w tym że ja jaram bardzo mało, więc to na pewno nie jest tolerancja spowodowana zbyt częstym jaraniem.... Jak czytałam tu ile niektórzy palą dziennie to mi prawie oczy z orbit wyszły xdd
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Sęk w tym że ja jaram bardzo mało, więc to na pewno nie jest tolerancja spowodowana zbyt częstym jaraniem.... Jak czytałam tu ile niektórzy palą dziennie to mi prawie oczy z orbit wyszły xdd

Ja nie jaram dużo bo komorę vapka na dzień. Ale za to regularnie codziennie od 5 lat chyba. Wcześniej też paliłem ale miałem przerwę. 2 lata chyba nie paliłem wogóle. I chyba trzeba zrobić przerwę. Szkoda że po przerwie nie wracają pierwsze życiowe fazy
 

Mila_96

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
54
Buchów
0
Ja nie jaram dużo bo komorę vapka na dzień. Ale za to regularnie codziennie od 5 lat chyba. Wcześniej też paliłem ale miałem przerwę. 2 lata chyba nie paliłem wogóle. I chyba trzeba zrobić przerwę. Szkoda że po przerwie nie wracają pierwsze życiowe fazy��

Ja nawet nie palę codziennie ;) Czasami tygodnie albo miesiące 0

I nawet paląc pierwszy raz w życiu nie miałam jakiejś szczegolnej fazy...Jak mowiłam conajwyżej większa śmiechawa + gastro
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
A czego sie spodziewasz? Latajacych smokow?

Pamietam jak jako małolat 15 lat temu pierwszy raz spróbowałem zajarać, jeszcze czasy kiedy kostki haszu były u mnie po 15pln a sama maria było trudno dostępna - i powiem szczerze, tak mnie chłopy na 1wszy raz przejarali, że 3 godziny jak warzywko leżałem pozgonowany, słysząć różne dzwięki, widząc dziwne kształty na chmurkach, ogólnie trip tak mocny że nie tknąłem haszu przez dobrych pare miesięcy.. także z tymi smokami do zrobienia, zależy od dawki i tolerancji :D
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ja pamiętam jak mój śwagier zapalil haszu i mu wyrosły dwa ogony.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół