nasiona marihuany

LSD Dark plamy, Jack 47 żółte liście.

Wyszukiwarka Forumowa:

Iluminator

Member
Rejestracja
Paź 31, 2019
Postów
17
Buchów
2
Witam mam problem z dwiema pannami, jak w tytule LSD ma dziwne plamki a Jack żółte, dolne liscie .
LSD


Jack

Dodam ze wszystkie panny maja te sama pozywke, ph ok, pozostałe bez podobnych oznak. Używam autopota.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Nie przejmuj sie jesli nic diametrialnie sie nie zmiania , lej wode w sprawdzonym ph a powinno byc ok mialem to samo na poczatku no stress i przedewszytskim poczytaj forum
 

Iluminator

Member
Rejestracja
Paź 31, 2019
Postów
17
Buchów
2
Dzieki, forum czytam non stop jednak zdziwilo mnie ze tylko 2 panny z czyms takim i w dodatku kazda co innego.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Moja Gorlilla Skitelz ma takie cos , pojawily sie i tak zostaly a to juz ich 41 dzien, nie lej za duzo nawozow , mniejsze dawki jak juz lejesz a jak nie lejesz to lej np co 2 -3 raz w zaleznosci od zapotrzebowania rosliny naprzemian z woda

Czytasz forum non stop i nic nie wyczytales ... hmmm dziwne
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Jackowi ewidentnie zaczyna brakować azotu - stąd te żółtawe liście.
Daj mu jakiegoś nawozu na wega.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
moze zalezy to od genow , zawsze podlewasz ta sama iloscia wody z/lub bez nawozow kazda z roslin ?
 

Iluminator

Member
Rejestracja
Paź 31, 2019
Postów
17
Buchów
2
Tak, wszystkie panny dostaja to samo w takich samych ilosciach, autopot. Mam jeszcze jedno pytanie, ile moze stac zrobiona pozywka, co 2 godziny zbiornik z pozywka jest natleniany, zbiornik 100 L
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Niby 10 dni może stać woda i rośliny w niej też taka ogólna zasada była ogrodnicza w tv pt. "Maja w ogrodzie". U mnie w tanku 47L bez napowietrzania po 6 dniach zaczeła trochę cztynić więc wyozonowałem i już nie śmierdzi.
 

Iluminator

Member
Rejestracja
Paź 31, 2019
Postów
17
Buchów
2
Z tego co wiem to ozon zabija wszystkie mikr, makro, czy nie wyjaławia również wody z nawozów?
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Jedynie chyba żelazo i molibden, ale jakoś nie widzę niedoborów
 

Iluminator

Member
Rejestracja
Paź 31, 2019
Postów
17
Buchów
2
Witam, problem rozwiazany, tak jak wczesniej Astral napisal ze to brak azotu a nastepnie OG zapytal czy wszystkie sa podlewane tak samo postanowilem dokladnie sprawdzic caly sprzet, okazalo sie ze akurat na tych dwoch pannach donice staly na wezykach doprowadzajacej pozywke :jprd: , wezyki odblokowalem wczoraj i dzisiaj widac ewidentna poprawe :dancee: Dzieki. A tu ukłony od pannic

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół