nasiona marihuany

[AF] [8000lm] [Northern Light Auto] - Pierwszy raz

Wyszukiwarka Forumowa:

Mila_96

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
54
Buchów
0
Dzień 69:

normal_dzien_69.jpg


normal_dzien_69bb.jpg


normal_dzien_69a.jpg


normal_dzien_69c.jpg
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Bardzo ładne panienki, panienko. Masz dryg do kwiatów. ;)
pzdr
 

MocnyAutos

Active member
Rejestracja
Kwi 21, 2019
Postów
38
Buchów
0
Też mam tą odmianke tylko moje dopiero co wyszły z gleby . Ehh już nie chce mi się czekać chce palkersony. A tak na poważnie śliczny krzaczek I oby do :harvest:
 

Mila_96

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
54
Buchów
0
Też mam tą odmianke tylko moje dopiero co wyszły z gleby . Ehh już nie chce mi się czekać chce palkersony. A tak na poważnie śliczny krzaczek I oby do :harvest:

Dzięki :D w takim razie również życzę powodzenia i szybkiej ścinki ?
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
:) patrząc na oszczędność w wyhodowaniu własnego materiału vs płacenie za nie na rynku, nie ma co oszczędzać i czekać. Od razu bym kupił jakiś mały zestaw konkretnych odżywek, sam osobiście zaczynałem od try pack biobiza, koszt to ok 40 zł :) więc bez dramatu- a szybki progres roślin cieszy najbardziej :) !
Podobnie z boxem, mały boxik 40x40 lub 60x60 to groszowa sprawa, a mniej swiatła ucieka, estetyczne, ni dobrze wilgotnośc trzyma a i zapach dobrze zatrzymuje :)
 

Mila_96

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
54
Buchów
0
:) patrząc na oszczędność w wyhodowaniu własnego materiału vs płacenie za nie na rynku, nie ma co oszczędzać i czekać. Od razu bym kupił jakiś mały zestaw konkretnych odżywek, sam osobiście zaczynałem od try pack biobiza, koszt to ok 40 zł :) więc bez dramatu- a szybki progres roślin cieszy najbardziej :) !
Podobnie z boxem, mały boxik 40x40 lub 60x60 to groszowa sprawa, a mniej swiatła ucieka, estetyczne, ni dobrze wilgotnośc trzyma a i zapach dobrze zatrzymuje :)

Oczywiście masz rację, po prostu pierwszy raz miał być takim przetarciem szlaków i ogarnięciem "z czym to się je" ;) Cały czas się edukuję, myślę, że już wiem dużo więcej niż na początku, chociaż to i tak kropla w morzu <lol>

Generalnie w planach mam już zakup całkiem dużego boxa i następnym razem chcę już wystartować z 3 roślinkami a nie z jedną :smokee:

Jeśli polecasz ten zestaw biobiza to ogarnę temat ;) Super, że są bardziej doświadczeni growerzy, którzy służą radą :good: Mam nadzieję, że mój pierwszy eksperyment zakończy się choć malutkim sukcesem :mar:

Generalnie trochę się martwiłam, że moja lady jest tak strzelista, a nie rorośnięta na boki, ale ja spojrzałam na inne FR to wygląda, że ta panna tak ma ;) No i producent podaje, że indoor osiąga do 120cm, a moja ma 117 :colors:
 

Mila_96

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
54
Buchów
0
Dzień 73:

normal_dzien_73.jpg

Coraz więcej brązowych włosków... ;)

normal_dzien_73a.jpg
 

MocnyAutos

Active member
Rejestracja
Kwi 21, 2019
Postów
38
Buchów
0
Może by tak na następnej uprawie pokusić się o lst skoro nie lubisz długich "Badyli"? :freak2:
 

Mila_96

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
54
Buchów
0
Może by tak na następnej uprawie pokusić się o lst skoro nie lubisz długich "Badyli"? :freak2:


Nie, że nie lubię, po prostu zastanawiałam się czy to jest ok ;) Ale rzeczywiście, kusie mnie, żeby następny raz zrobić LST, skoro można zyskać większe plony
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Wczoraj obszernie rozmawialem z kolegą na temat treningow, robilismy lst i ciecie bena. Bez dwoch zdan benek lepszy. Schludniej wygladaha krzaki mniejszy gaszcz, mniej ***ania sie ze sznurkami i poprawianiem traningu. Finalnie topt sa bardziej zbite na benku. Plon porownywalny lecz te z benka lepsze jak dla nas. Pomysl ;)
 

MocnyAutos

Active member
Rejestracja
Kwi 21, 2019
Postów
38
Buchów
0
Wczoraj obszernie rozmawialem z kolegą na temat treningow, robilismy lst i ciecie bena. Bez dwoch zdan benek lepszy. Schludniej wygladaha krzaki mniejszy gaszcz, mniej ***ania sie ze sznurkami i poprawianiem traningu. Finalnie topt sa bardziej zbite na benku. Plon porownywalny lecz te z benka lepsze jak dla nas. Pomysl ;)

Ale mówisz o odmianach automatycznych? Bo jeśli tak to właśnie zaburzasz teorie 90% forumowiczów :lol3:

Nie, że nie lubię, po prostu zastanawiałam się czy to jest ok ;) Ale rzeczywiście, kusie mnie, żeby następny raz zrobić LST, skoro można zyskać większe plony

A co może być nie okej? Glebujesz suke I masz więcej topow. Moje pierwsze lst wyglądało tak ze zmieniłem tylko tor lotu głównej łodygi ale w następnej się poprawiłem I serio nie dość że nie ma takiej ilości popcornu to I jeszcze plon większy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół