nasiona marihuany

[AF] [8000lm] [Northern Light Auto] - Pierwszy raz

Wyszukiwarka Forumowa:

Mila_96

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
54
Buchów
0
Witajcie :)

Trochę tu już nie zaglądałam, ale przynajmniej zioło zdążyło się wysuszyć :harvest:

Ścinka nastąpiła w 95 dniu, i wyszło 21g suchego już zielska. Nie za dużo, ale jak na 1 raz i tak jestem zadowolona :D

Tym bardziej, że jestem mega zadowolona z jakości zioła, do tego stopnia, że nie zamierzam już kupować, tylko hodować następne :jocolor:


Tym samym relację uważam za zakończoną i pozdrawiam wszystkich, którzy obserwowali - buszek dla was! :spalony:
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
gratulacje zakończenia pierwszej uprawy!!


Tym samym relację uważam za zakończoną i pozdrawiam wszystkich, którzy obserwowali - buszek dla was! :spalony:
My natomiast, żeby zaliczyć fotorelacje do zakończonych z reguły oczekujemy jakich fotek ze ścinki albo przynajmniej foto suszu ;]



jakby nie było, gratulacje zakończenia pierwszej uprawy!! :brawo: samych smacznych buchów :thumright:
 

Mila_96

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
54
Buchów
0
I fotka- 20g bo 1 już ukradziony <lol2>

normal_82244341_801977833562006_398057307000274944_n.jpg


---------- Post Zaktualizowany 15:10 ---------- Data pierwszego postu 14:46 ----------

gratulacje zakończenia pierwszej uprawy!!


My natomiast, żeby zaliczyć fotorelacje do zakończonych z reguły oczekujemy jakich fotek ze ścinki albo przynajmniej foto suszu ;]

Dziękuję, a fotka już dodana :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół